Panna młoda założyła swoją suknię ślubną. Chwilę później wszyscy opłakują bolesną śmierć

Panna młoda założyła swoją suknię ślubną. Chwilę później wszyscy opłakują bolesną śmierć Źródło: Joan You Unsplash.com

Ślub miał być idealny. Panna młoda poświęciła wiele czasu na to, aby zaplanować każdy jego szczegół. Niestety ta historia jest kolejnym przykładem na to, że życie pisze różne scenariusze i trudno przewidzieć, co przygotował dla nas los. Kiedy zakładała swoją suknię ślubną, wiedziała, że nie tak miało wszystko wyglądać, lecz całkowita zmiana planów była konieczna.

Ślub to najszczęśliwszy dzień w życiu zakochanych par oraz ich rodzin. Momenty z ceremonii uwiecznione na zdjęciach to wspaniałe wspomnienia na całe życie. Ta panna młoda nie tak wyobrażała sobie swój idealny ślub.

Od dawna planowała swój ślub, niestety jej plany musiało lec zmianie

Ślub, który odbył się w Georgii w Stanach Zjednoczonych, był jedną z najbardziej nietypowych ceremonii tego typu. Candice Hammond była niezwykle podekscytowana na myśl o tym, że niedługo stanie wraz z ukochanym na ślubnym kobiercu i powiedzą sobie sakramentalne "tak". Wszystkie poczynione przez nią plany co do przebiegu samej ceremonii zaplanowanej na 1 października musiały ulec zmianie, ponieważ jej ojciec trafił na oddział intensywnej terapii. Od dawna zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, ale teraz jego życie było poważnie zagrożone. Kiedy przyszła panna młoda usłyszała od lekarzy, że nie można przewidzieć, ile czasu zostało mężczyźnie, ta zdecydowała się na wzruszający krok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To był naprawdę niesamowity ślub

Candice nie mogła pozwolić na to, aby w jednym z najważniejszych dni w życiu u jej boku nie pojawił się ukochany tata. Po rozmowie z narzeczonym, Thomasem, zdecydowała, że przyspieszą ceremonię i zorganizują ją w szpitalu gdzie leczony jest jej ojciec Steve. Chociaż mężczyzna nie chciał początkowo zgodzić się na takie rozwiązanie, ponieważ wiedział jak ważny dla jego córki jest ten dzień, ostatecznie przystał na przeniesienie ceremonii do jego szpitalnej sali. Zakładając suknię ślubną, panna młoda wiedziała, że ważniejsze niż spełnienie jej dziecięcych marzeń jest to, aby u jej boku pojawili się najbliżsi, w tym ukochani rodzice. Zdjęcia z ceremonii zostały zamieszczone na Facebooku i doprowadzają do łez.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutna wiadomość z ostatniej chwili. Rodzina przekazała najczarniejszą wiadomość, nie żyje legendarny polski dziennikarz

2. Koronawirus w ośrodku wczasowym. Kilkadziesiąt osób objętych kwarantanną

Goście zrozumieli decyzję dziewczyny

Steve nie miał sił wstać z łóżka i odprowadzić córki do ołtarza, lecz symbolicznie podał jej rękę przyszłemu zięciowi, wiedząc, że oddaje swoją pociechę w ręce dobrego człowieka, który stworzy z nią szczęśliwą rodzinę. Stan zdrowia mężczyzny był naprawdę poważny i nikt nie wiedział, jak wiele czasu mu jeszcze zostało. Na pewno to, że mógł być świadkiem ślubu Candice było dla niego niezwykle ważne, tak samo jak dla panny młodej. Goście, słysząc niezwykłą decyzję podjętą przez zakochanych, wykazali się ogromem zrozumienia dla całej sytuacji, nie mieli nic przeciwko odwołaniu właściwego ślubu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko zjadło kotleta kupionego w Lidlu. Zmarło po 8 latach cierpienia
  2. Justyna Kowalczyk miała wziąć ślub z narzeczonym. Plany trzeba było szybko zmienić, zdradziła wszystko w wywiadzie
  3. Maciej Dowbor pokazał swoje córeczki. Jedna z nich to wykapana babcia, piękności
  4. Matka sześciorga dzieci została okrutnie pozbawiona życia. Wielka tragedia na północy Polski, mieszkańcy nie są w stanie się pozbierać do dzisiaj
  5. Potężne ognisko wirusa, w jego centrum 900 Polaków. Zapadła decyzja o zamknięciu miasta, z każdą godziną komplikuje się sytuacja w niemieckiej miejscowości
  6. Ministerstwo Zdrowia przekazało pilną wiadomość. Każdy Polak musi raz w roku zrobić jedną, ważną rzecz

Źródło: Podaj.to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News