Upokorzyła pannę młodą w najgorszy sposób. Wszyscy patrzyli tylko na nią, jak mogła się tak zachować?

Upokorzyła pannę młodą w najgorszy sposób. Wszyscy patrzyli tylko na nią, jak mogła się tak zachować? Źródło: Unsplash.com Nathan Dumlao

Ślub to dla wielu kobiet najważniejszy dzień w życiu. Dlatego też każda panna młoda chciałaby, aby tego dnia być w centrum uwagi. Pewna zaproszona na uroczystość kobieta chyba nie wzięła tego pod uwagę.

Mężczyzna opisał na forum ślub swojej kuzynki. Okazało się, że jego osoba towarzysząca, kompletnie skradła show pannie młodej. Pod wpisem forumowicza rozgorzała dyskusja na temat tego, czy powinna tak zrobić.

Ślub zakończył się kompromitacją. Panna młoda została upokorzona

Jak opisuje forumowicz, małżeństwo było zawarte z miłości, choć para spodziewała się dziecka. Mimo to pannie młodej udało się zakryć ciążowy brzuszek i wyglądać bardzo dobrze. Jednak na sali była jeszcze jedna osoba, która skupiła na sobie uwagę gości. Była to osoba towarzysząca jej kuzyna, który opisywał tę historię.

- Wyglądała nieziemsko, ale to chyba dlatego, że nie ubrała się typowo na wesele, tylko jak na kolację biznesową. Inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć. Poza tym bardzo ładna, zgrabna i wysoka. Jakoś specjalnie się nie afiszowała, ale robiła furorę. Każdy tylko zerkał na nią. Po pani młodej widać było, że jest niezadowolona z konkurencji, bo chodziła ze skwaszoną miną - opisywał swoją kuzynkę autor wpisu.

Kobieta była ubrana w obcisły, ciemny kombinezon i wysokie szpilki. Zwracała uwagę na tyle, że oglądali się za nią wszyscy mężczyźni. Wiele osób podpytywało ją, skąd ma szpilki czy torebkę.

Czy kobieta powinna się tak zachować? Internauci dyskutują

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mam nadzieję, że to wyszło przypadkiem i partnerka nie miała złych zamiarów, tylko zwyczajnie jest piękną kobietą. Panna młoda nie powinna mieć do niej pretensji, tylko raczej powinna okazać wsparcie i też na przykład ją skomplementować. Myślę, że zrobiłoby się jej lepiej niż wtedy, gdy pałała zazdrością - komentował internauta.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki wprowadził kolejne rygorystyczne zakazy. Dotkną wszystkich Polaków, sytuacja jest poważna

2. Nie żyje legendarna aktorka. Była zakażona koronawirusem

Z kolei inny internauta pisał, że po weselu zawsze rodzina plotkuje, na temat tego co się działo na imprezie. Kilka osób przyznało, że lepiej by było, gdyby plotkowali o kobiecie niż o pannie młodej czy zimnym rosole.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy zawału serca u kobiet mogą być nietypowe. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia
  3. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  4. Test na astygmatyzm stał się hitem internetu. Wystarczy spojrzeć na dwa zdjęcia i wszystko staje się jasne
  5. Ujawniono zarobki Kasi Cichopek. Źródła dochodu zdumiewają, niebotyczne kwoty
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News