Nikt nie dawał szans ich małżeństwu, bo mają zespół Downa. 25 lat po ślubie opublikowali zdjęcie, które trafia prosto w serce

Nikt nie dawał szans ich małżeństwu, bo mają zespół Downa. 25 lat po ślubie opublikowali zdjęcie, które trafia prosto w serce Źródło: facebook/ Maryanne and Tommy

Ślub odbył się pomimo tego, że nikt nie dawał ich małżeństwu chociaż cienia szansy na przetrwanie. Dziś po 25 latach życia razem do sieci trafiło ich wspólne zdjęcie, które trafia prosto w serce.

Ślub jest wyjątkowym dniem, na który czeka wielu zakochanych. Nie każda para może pochwalić się wsparciem bliskich, tak było w przypadku tej dwójki. Kiedy młoda para z zespołem Downa ogłosiła, że chce wziąć ślub, nie mogła liczyć na przychylność rodziny. Nikt nie spodziewał się, że związek długo przetrwa. 

Ślub, który wzięli wbrew wszystkim. Miłość była dla nich najważniejsza 

Maryanne i Tommy, jak sami wyznali, zakochali się w sobie bez pamięci. Miłość, która ich połączyła, była tak silnym uczuciem, że para pomimo wszystko postanowiła wziąć ślub. Był rok 1995, a oni byli pierwszą parą z zespołem Downa w Wielkiej Brytanii, która wstąpiła w związek małżeński. 

Społeczeństwo było w szoku, kiedy okazało się, że staną na ślubnym kobiercu. Ze względu na upośledzenie nikt nie dawał ich związkowi najmniejszej szansy na przetrwanie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mój ślub był najlepszym dniem w moim życiu. Byłam w szoku, kiedy Tommy się oświadczył, ale nie musiałam dwa razy zastanawiać się, czy powiedzieć tak. Tommy i ja nigdy się nie kłócimy. Bardzo kocham mojego męża. On jest moim najlepszym przyjacielem - wyznała w wywiadzie Maryanne. 

Ślub odbył się 25 lat temu. Para opublikowała poruszające zdjęcie

Dzisiaj grzeje: 1. Przeszedł poważny udar, ostatecznie przegrał walkę o życie. Kibicowało mu wielu Polaków, nie żyje znany polski dziennikarz
2. Wracając z toalety, usłyszał, jak dziewczyna rozmawia przez telefon. Natychmiast opuścił budynek

Niedawno minęło 25 lat, od kiedy Maryanne i Tommy wzięli ślub. Para już w 20. rocznicę ślubu postanowiła odnowić przysięgę małżeńską. Na drugiej ceremonii pojawiło się 150 osób, które wspierają zakochanych. Miłość, która ich połączyła, trwa do dzisiaj. 

Zdjęcie, którym podzielili się w sieci, zachwyciło internautów. Na fotografii widać, jak wielkim uczuciem darzą siebie nawzajem. 

uploaded

 

fot. facebook/ Maryanne and Tommy

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii
  3. Małe dziecko chciało wybudzić pitbulla. Kiedy się obudził, wydarzyło się niespodziewane
  4. Narzeczony zmarł tuż przed ślubem w wypadku. Przyszła żona nie odwołała sesji ślubnej, ich "wspólne" zdjęcie odbiera mowę
  5. Koroniewska pokazała za dużo, dopatrzyli się "szczegółu" w okolicach bikini. Reakcja jej męża wbija w fotel
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News