Zamiast ślubu był pogrzeb 14-miesięcznej córki. Przyszły mąż nie miał dla niej litości

Zamiast ślubu był pogrzeb 14-miesięcznej córki. Przyszły mąż nie miał dla niej litości Źródło: unsplash/Joshua Reddekopp

Ślub miał się już niedługo odbyć. Kobieta, która szykowała się do ceremonii, nie mogła przewidzieć, do jakiej tragedii dojdzie, nim stanie przed ołtarzem. Przyszły mąż nie miał litości dla jej 14-miesięcznej córeczki, więc zamiast ślubu odbył się pogrzeb.

Ślub planowali od dawna, para młoda wiedziała, że chce spędzić ze sobą życie. Wspólnie zaplanowali przyszłość. Panna młoda nie wiedziała jednak, że tuż przed ślubem wszystko się zmieni. Wystarczyła chwila, by doszło do dramatycznych wydarzeń, przez które zamiast ślubu odbył się pogrzeb. 

Ślub się nie odbył. Panna młoda nie wiedziała, do czego zdolny jest jej przyszły mąż 

Leanne Thompson pochodzi z Wielkiej Brytanii, razem z przyszłym mężem poznali się i niemalże od razu zakochali się w sobie. Para wspólnie wychowywała córkę 27-letniej kobiety. Przyszłość, którą mieli przed sobą, zapowiadała się niesamowicie, byli przekonani, że to właśnie ze sobą, chcą spędzić każdy dzień. Ślub zbliżał się wielkimi krokami, lecz nim do niego doszło, ich życie zmieniło się o 180 stopni. 

Daniel Ashurst, narzeczony Leanne pewnego dnia został sam z maleńką Hollie. To nie był pierwszy raz, kiedy mama powierzyła mężczyźnie opiekę nad córką. Jednak tego dnia doszło do groźnego wypadku. Zgodnie z wersją wydarzeń, którą przedstawił Daniel, Hollie spadła ze schodów. Jednak obrażenia, które miała, wskazywały na to, że mężczyzna kłamie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zamiast ślubu odbył się pogrzeb. 14-miesięczna Hollie nie żyje

- Nie wiedziałam o tym. Gdybym wiedziała, nigdy nie zostawiłabym go z nią. Nigdy mu tego nie wybaczę - powiedziała, pogrążona w żałobie matka 14-miesięcznej Hollie. 

Kiedy Hollie trafiła do szpitala, lekarze wiedzieli, że dziecko nie spadło ze schodów. Dziewczynka na całym ciele miała siniaki, na szyi, głowie i przy ustach było widać liczne otarcia. 14-miesięczne dziecko miało ślady pogryzień na klatce piersiowej i na rączkach oraz krwotok do mózgu. 

Dzisiaj grzeje: 1. W piątek na kontach emerytów pojawi się więcej pieniędzy. Wiadomo ile
2. Wracając z toalety, usłyszał, jak dziewczyna rozmawia przez telefon. Natychmiast opuścił budynek

Niestety tak rozległe obrażenia spowodowały, że córka Leanne musiała cały czas być sztucznie podtrzymywana przy życiu. Kobieta zgodziła się na to, by odłączyć ją od aparatury. Zamiast ślubu z ukochanym, Leanne musiała zająć się organizacją pogrzebu dla swojego dziecka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii
  3. Polityk PiS w stanie krytycznym w szpitalu. Wyborcy masowo modlą się w kościołach, by przeżyła
  4. Co ona ze sobą zrobiła? Wyciekło powalające zdjęcie nastoletniej córki Wiśniewskiego
  5. Dramat Joanny Brodzik. Zwróciła się do Polaków ze łzami w oczach
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News