Nagłe i dramatyczne informacje. Nie żyje polska gwiazda, tragiczne kulisy śmierci

Nagłe i dramatyczne informacje. Nie żyje polska gwiazda, tragiczne kulisy śmierci Źródło: .

Ślub był już w zasięgu jego ręki. Polski gwiazdor nie doczekał się ożenku, nie zdążył. Kulisy jego śmierci są przerażająco szokujące, długo walczył o przeżycie.

Ślub, który mógł odbyć się całkowicie niedługo, już nigdy nie będzie miał miejsca. Polski, młody gwiazdor został znaleziony w łazience, w przykrych okolicznościach. Ostatecznie nie dało się go uratować.

Gwiazdor został znaleziony w łazience. Był w tragicznym stanie

O tym, że polska gwiazda nie żyje, poinformowały zagraniczne media. Sprawa dziś jest bardzo głośna, ponieważ śmierć nie była naturalna. Tyler Gwozdz, znany uczestnik programu "Wieczór panieński" (oryg. "Bachelorette") zmarł w łazience, miał zaledwie 29 lat. Za jego zgonem miały stać narkotyki.

13 stycznia pracownicy centrum ratunkowego 911 otrzymali telefon od zrozpaczonej kobiety, która poinformowała, że Tyler Gwozdz zamknął się w łazience i nie ma z nim żadnego kontaktu. Krzyczała, że celebryta mógł przedawkować heroinę i nie reaguje na żadne jej wołania. W końcu udało jej się sforsować drzwi i przewrócić Gwozdzia na plecy. Zgodnie ze wskazówkami ratownika wykonała resuscytację jeszcze zanim przyjechała karetka. Krótko po zabraniu nieprzytomnego gwiazdora trafił na OIOM.

Ślub był w zasięgu ręki. Nie zagrzał długo miejsca w programie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tyler Gwozdz był hospitalizowany przez cały tydzień. Nie udało się go uratować - wskazuje na to fakt, że 22 stycznia został usunięty z listy pacjentów szpitala co wskazywało na to, że nie żyje, a na jego profilu na Facebooku i Instagramie zaczęły pojawiać się komentarze pełne smutku, żalu i składanych przez fanów kondolencji.

Dzisiaj grzeje: 1. Niósł trumnę zamordowanej, 6-letniej córki. Niezwykła rzecz zaczęła się nad nią dziać
2. Pilny apel polskiej policji. Liczy się czas

Tyler Gwozdz w programie przedstawiał się jako przedsiębiorca, który właśnie rozpoczął kurs w temacie analizy snów. Marzył o tym, aby otrzymać dyplom z psychologii. Wziął udział w programie, ponieważ szukał miłości, jednak jego uczestnictwo okazało się być owiane cieniem tajemnicy, kiedy nagle zniknął bez żadnego wyjaśnienia. Mimo, że udało mu się odbyć randkę z jedną z interesujących go uczestniczek, to producenci usunęli go z programu już po 3 tygodniach. Kobieta, która się z nim umówiła, skwitowała tylko, że "musiał odejść" i "był to ogromny wstyd".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Rozkopali grób sprzed 3000 lat. Pobledli, kiedy usłyszeli głos nieboszczyka
  4. Gdyby nie nagranie, nikt by nie uwierzył. Postawili przed kotem 3 miski i wtedy się zaczęło
  5. Halina Mlynkova już nie ukrywa swojego syna. Mało kto wie, że jego ojcem jest gwiazdor TVP

Źródło: Los Angeles Times

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News