Sesja ślubna nagle zakłócona! Narzeczona zamarła, kiedy pan młody wylądował w wodzie

Sesja ślubna nagle zakłócona! Narzeczona zamarła, kiedy pan młody wylądował w wodzie Źródło: Unsplash/Nathan Dumlao; Facebook/Hatt Photography

Chcieli aby to był idealny ślub. Zdecydowali się na sesję w pięknych okolicznościach przyrody. W parku miejskim, na trawie blisko zbiornika wodnego. Nagle coś przerwało podniosłe chwile.

Gdy skończył się ślub, para udała się na wymarzoną sesję. Była ładna pogoda, a okoliczności przyrody idealne pasowały do sielankowych zdjęć. W pewnym momencie stało się coś, czego panna młoda kompletnie się nie spodziewała. W mgnieniu oka pan młody znalazł się w wodzie. Z początku kobieta nie zdawała sobie sprawy z tego, co się właśnie wydarzyło.

Zaraz po tym, jak skończył się ich ślub, pojechali do parku na zdjęcia

Do tego niecodziennego incydentu doszło w Victoria Park w Kitchener w Kanadzie. Brittany Cook patrzyła się z uśmiechem w swojego partnera, Claytona, gdy nagle ten zerwał się na równe nogi i wskoczył do wody. Z początku nie mogła zrozumieć zachowania swojego świeżo upieczonego męża, myślała, że mógł oszaleć, czy co gorsza, rozmyślić się zaraz po ślubie.

Okazało się, że pan młody miał dobry powód, żeby wskoczyć w ślubnym garniturze do zbiornika wodnego. W jeziorku topił się kilkuletni chłopiec, który przez przypadek wpadł tam podczas zabawy z rówieśnikami. Mężczyzna nie przejmując się tym, w jakich ubraniach jest, wiedział, że najważniejsze jest ratowanie życia dziecka. Dzięki jego szybkiej decyzji udało się uniknąć tragedii.

Fotograf uchwycił bohaterski czyn pana młodego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fotograf Darren Hatt, widząc to zdarzenie, nie przestawał nawet na chwilę robić zdjęć. Sfotografował pana młodego stojącego w wodzie i wyciągającego kompletnie obcego mu chłopca oraz innych dzieci, które po chwili podbiegli do swojego uratowanego kolegi.

Dzisiaj grzeje: 1. Była gwiazdą TVP, kochały ją miliony. Odeszła w samotności i zapomnieniu
2. Zagrał w 60 filmach, nie żyje słynny aktor. Polacy będą zaskoczeni przekazywanymi informacjami

Brittany nie miała za złe mężowi, że właśnie zabrudził, a może i zniszczył swój ślubny garnitur. Zrozumiała, że wybrała mężczyznę, który ma odpowiednią hierarchię wartości i nad ładne zdjęcia ślubne wybrał ratowanie ludzkiego życia. Ponadto, dzięki temu ma naprawdę niepowtarzalną, jedyną w swoim rodzaju sesję ślubną.

Źródło: Facebook/Hatt Photography

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ugotowała ziemniaki inaczej niż zwykle z dodatkami, które każdy ma pod ręką. Mąż zaczął ją nosić na rękach
  2. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  3. Oko wypełniło mu się krwią i nagle stracił wzrok. Gwiazdor "Kiepskich" przeżył dramatyczne chwile
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Emerytura wyższa nawet o KILKASET ZŁOTYCH miesięcznie. ZUS zdradza, co należy

Źródło: JestPozytywnie

Następny artykuł