35-latek wziął ślub z martwą panną młodą. Widok jej zwłok na ceremonii wszystkich ścisnął za gardło

35-latek wziął ślub z martwą panną młodą. Widok jej zwłok na ceremonii wszystkich ścisnął za gardło Źródło: Dalian Evening News

Ślub miał być ich najszczęśliwszym dniem w życiu. Losy tej pary potoczyły się jednak w kompletnie inny sposób. Ostatecznie ślub się odbył, jednak w przykrych okolicznościach - panna młoda była martwa, a łzy wzruszenia zamieniły się w łzy rozpaczy.

Ślub, który odbył się w sobotę, pozostanie już na zawsze w pamięci gości - i zarazem żałobników. Makabryczne wydarzenie zostało zorganizowane z zachowaniem najmniejszych szczegółów, tak jak życzyłaby sobie tego panna młoda.

Ślub odbył się mimo śmierci kobiety. Zmarła w przykrych okolicznościach

35-letni mężczyzna był świadomy choroby swojej wybranki. Przez ponad 5 lat walczyła z nowotworem piersi, który ostatecznie ją pokonał. Kobieta obiecała sobie wraz ze swoim partnerem, że jeśli tylko wyzdrowieje, wezmą ślub. Bardzo pragnęła założyć w końcu białą suknię i przeżyć szczęśliwie ten dzień.

Yang Liu, przyszła panna młoda, zmarła. W lipcu tego roku cierpiała na szereg zdrowotnych powikłań po tym, gdy kichaniem połamała sobie kruche kości zaatakowane przez nowotwór. Partner, który czuwał przy niej przez całą chorobę, był zrozpaczony. Po czasie opłakiwania straty zdecydował się spełnić marzenie nie tylko swojej ukochanej, ale również swoje - tak samo jak Yang, pragnął zobaczyć ją w białej sukni. Zorganizował wspaniałą ceremonię, na którą zaprosił krewnych i bliskich przyjaciół. Panna młoda nie kroczyła do ołtarza - została wniesiona w trumnie.

Zanim poślubił swoją partnerkę, przez 7 dni czuwał przy jej ciele

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Yang ubrana w suknię ślubną, z welonem na głowie i bukiet z róż w dłoniach spoczęła przed ołtarzem otoczona 169 bukietami ułożonymi z różowych róż. Był to jej ulubiony rodzaj kwiatów. Widok ścisnął wszystkich gości za gardło. 35-latek odczytał swoją przysięgę małżeńską i przypieczętował tym miłość do Yang. Nie zapomni jej do końca życia - była jego miłością, w tym przypadku można powiedzieć, że aż po grób.

- Żono, proszę, nie martw się! Resztę życia będę żyć w bólu, ale się nie poddam - mówił mężczyzna podczas uroczystości.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Piotra Woźniaka-Staraka prawie zemdlała, gdy wyszły na jaw wyniki sekcji zwłok. Chodzi o nielegalne substancje
2. Tragedia, wszystko zawalone. Nagle runęła kamienica w centralnej Polsce

Ślub był poprzedzony 7-dniowym czuwaniem przyszłego pana młodego przy ciele zmarłej kobiety. To tradycja w Chinach, która ma oddawać cześć i szacunek zmarłym. Mężczyzna cały tydzień trwał przy Yang, potem wziął z nią ślub, a na sam koniec jej ciało miało zostać skremowane. Wtedy nie wytrzymał.

- Moja żona nie pozwalała nikomu płakać po swojej śmierci. Powstrzymywałem wtedy łzy, ale kiedy jej ciało wysłano do kremacji, nie mogłem już dłużej z nimi walczyć - mówił szczerze zrozpaczony partner Yang.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadchodzą ciężkie czasy dla emerytów. Wielu z nich NIE DOSTANIE podwyżek świadczeń
  2. Polska piosenkarka wyznała, że jest lesbijką: ”Kiedy mój związek wyszedł na jaw, rodzice zabrali mnie do psychiatry”
  3. Straszna prawda wyszła na jaw. Natychmiast się rozwiódł odkrywając, na co żona wydaje wszystkie pieniądze
  4. Na jaw wyszły wszystkie kłamstwa męża zdradzającego ciężarną żonę. Zabił ją, godzinę później opublikował 13 słów
  5. Były mąż Marty Kaczyńskiej mocno zripostował Andrzeja Dudę. Poszło o zaostrzenie ustawy ograniczającej aborcję

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł