Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie ukrywała jak wyglądał jej ślub z Piotrem. Niewyobrażalna magia

Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie ukrywała jak wyglądał jej ślub z Piotrem. Niewyobrażalna magia Źródło: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka był wypełniony niewyobrażalną magią. Prezenterka nigdy nie ukrywała tego, jak wyglądała ta ceremonia i chętnie dzieliła się zdjęciami z tej uroczystości.

Ślub to zwykle jest spektakularna ceremonia, a gdy pobierają się celebryci nakład pieniężny i nagromadzenie luksusu jest jeszcze większe. Podobnie było w przypadku bajecznej uroczystości zaślubin Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków. Celebrytka w trakcie programu "Kulisy Sławy" opowiedziała o okolicznościach zawarcia małżeństwa. 

Ślub jak z bajki 

Ślub milionera i słynnej prezenterki telewizyjnej był zachwycającą uroczystością. Para opowiedziała o tym podczas programu TVN-u "Kulisy sławy". Teraz w obliczu wstrząsających informacji o śmierci znanego producenta filmowego, wspomnienie jego ślubu wzbudza wzruszenie. Celebryta chciał dać żonie wszystko, co najlepsze. 

Para pobrała się w 2016 roku, a ceremonia ich zaślubin była niezwykle oryginalna i piękna. Wiele osób może pomarzyć o takim rozmachu i przepychu towarzyszącym swojemu ślubowi. Gwiazdy miały ślub jak z bajki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Piękne okoliczności zaślubin

Agnieszka Szulim wzięła ślub z Piotrem Woźniakiem-Starakiem w zagranicą. Ceremonia odbyła się w weneckim pałacu Ca'Vendramin Calergi przy słynnym Canal Grande. Wiele osób uważa to miasto za jedno z najbardziej romantycznych i urokliwych w Europie, z którym konkurować może jedynie Paryż. 

- Ta Wenecja ma w sobie taką magię, że jak płynęłam łódką, i Ci wszyscy turyści mi machali, to było to niezwykłe i strasznie wzruszające. Unosiłam się nad ziemią. Nie mogłam uwierzyć w to, co się dzieje - mówiła w programie TVN-u Agnieszka Woźniak-Starak.

Zdjęcia, które pojawiły się po tej uroczystości w mediach społecznościowych celebrytów również wskazują na to, że było to wydarzenie niezwykle klimatyczne. Biorąc pod uwagę ogromny majątek Piotra Woźniaka-Staraka, narzeczeni mogli sobie pozwolić na wszystko, czego sobie zamarzyli. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

W obecnej sytuacji oglądanie tych fotografii smuci. Piotr Woźniak-Starak stracił bowiem życie w nieszczęśliwym wypadku motorówki, do jakiego doszło na jeziorze Kisajno. Żona gwiazdora, która podczas ślubu była taka szczęśliwa, teraz pogrążona jest w żałobie i będzie musiała poradzić sobie z niespodziewaną utratą ukochanego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy wcześniej związany był z dwiema pięknymi aktorkami
  2. Pan młody zmarł tragicznie tuż przed ślubem. Wszystko przez JEDNO zdjęcie
  3. Przestępca ośmieszył się tak, że nawet pod celą padną ze śmiechu. Żałośnie zdradził kryjówkę policji
  4. Obok nieruchomego kota nagle przemknęło coś niespotykanego. Kamera uchwyciła widok, którego domownicy nigdy nie chcieli zobaczyć
  5. Kiedyś wszyscy je uwielbiali, a potem o nich zapomnieli. Wraca stary trend na paznokcie hybrydowe, kobiety będą wniebowzięte!

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News