Ciężarna panna młoda źle poczuła się, stojąc w drzwiach kościoła. Chwilę później nie żyła

Ciężarna panna młoda źle poczuła się, stojąc w drzwiach kościoła. Chwilę później nie żyła Źródło: instagram.com Jessica

Ślub miał być najpiękniejszym dniem jej życia. Dodatkowej wagi temu wydarzeniu dodawał fakt, że panna młoda była w ciąży. Niestety, wszystko nagle zaczęło zmieniać się w prawdziwy koszmar.

Ślub to najbardziej romantyczna chwila w życiu zakochanych, którzy po długich przygotowaniach w końcu mogą stanąć naprzeciw siebie i ślubować sobie miłość oraz wierność. Wielu od najmłodszych lat marzy o tym dniu, a w szczególności panie, które chciałyby się wówczas poczuć się jak prawdziwe księżniczki. W przypadku tej panny młodej nie było inaczej, jednak nieoczekiwanie piękne chwile zamieniły się w istny horror. Bliscy nigdy tego nie zapomną. 

Ślub z najgorszym finałem. Ciężarna panna młoda nagle poczuła się źle, a chwilę później nie żyła 

30-letnia Jessica do szaleństwa zakochała się w o rok starszym mężczyźnie. Wiedziała, że to u jego boku chce spędzić resztę życia. 31-latek nie zwlekał długo z oświadczynami, a w ferworze przygotowań do ceremonii para dowiedziała się, że zostaną rodzicami. Byli przekonani, że właśnie zaczyna się najpiękniejszy etap ich życia. Nie mogli doczekać się zarówno dnia ślubu, jak i rozwiązania. Gdy mieli powiedzieć sobie sakramentalne "tak", Jessica była w 6. miesiącu ciąży. 

Z widocznym już brzuszkiem i w białej sukni czekała u progu kościoła, by za chwilę skierować swoje kroki w stronę ołtarza, gdzie czekał już na nią ukochany. W pewnej chwili jednak źle się poczuła - zdrętwiała jej szyja i zaczęła odczuwać zawroty głowy. Chciała zlekceważyć problem, jednak nagle straciła przytomność. Z kościoła wybiegł zaniepokojony pan młody.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Martwiłem się, ponieważ czekałem na nią przy ołtarzu, a ona długo zwlekała z wejściem. Jej kuzyn nagle przebiegł i powiedział mi, że zemdlała. Otworzyłem drzwi samochodu, a ona leżała. Po chwili odzyskała przytomność i zaczęła ze mną rozmawiać. Opowiedziała, że wszystko jest w porządku, ale boli ją kark - mówił ukochany 30-latki.

Kobieta natychmiast trafiła do szpitala, gdzie lekarze ustalili, że chwilę przed rozpoczęciem ślubu doznała udaru mózgu. By walczyć o życie jej i dziecka postanowili wykonać cesarskie cięcie. Niestety, Jessica nie przeżyła zabiegu. Ocalała natomiast jej przedwcześnie urodzona córeczka, która jednak musiała spędzić wiele tygodni w inkubatorze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromny smutek po jej stracie pozostanie na lata. Właśnie poinformowano, że zmarła

2. Nagła wiadomość. Kolosalna zmiana dla milionów Polaków, wszystko już na dniach

3. Wielokrotnie wzywali pogotowie. Bliscy patrzyli jak babcia powoli umiera

- Jessica była naprawdę wesołą osobą, która kochała życie. Tak bardzo nie mogłem się doczekać, aby zostać jej mężem i ojcem. Będę silny i nie poddam się - mówił 31-latek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość dotarła do mediów. Nie żyje 32-letni ulubieniec fanów, osierocił małe dzieci
  2. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka  
  3. Poznajecie ją? Polacy oszaleli na jej punkcie, jest obecnie najbardziej lubianą kobietą w naszym kraju
  4. Niebywała metamorfoza Agaty Dudy. Mamy nagranie, wszystko widać jak na dłoni
  5. Tragedia gorsza niż z koszmarów. W ojca i syna uderzył piorun, bezlitosny żywioł w polskiej miejscowości
  6. Magda Gessler drży o życie swojego męża. Sytuacja jest bardzo poważna

Źródło: Planeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News