Kiedy zobaczyli zaproszenia na ślub, włosy stanęły im dęba. Zaczyna się od: "Cześć, krzywy ryju", a potem jest tylko gorzej

Kiedy zobaczyli zaproszenia na ślub, włosy stanęły im dęba. Zaczyna się od: "Cześć, krzywy ryju", a potem jest tylko gorzej Źródło: fot. publicdomainpictures.net

Ślub wymaga całej masy przygotowań, które zabierają niewiarygodne ilości czasu. Jedną z takich rzeczy są zaproszenia, które musimy wręczyć swoim gościom. Pewna para postanowiła w bardzo oryginalny sposób przekazać informacje dotyczące ślubu.

Ślub to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu i każda para młoda chce, aby był doskonały. Jednak zanim na całą uroczystość zjadą się wszyscy goście, najpierw trzeba im przekazać zaproszenia, które mogą przyjmować najróżniejszą formę. W większości zamysł jest podobny, a jedynie oprawa wizualna wyróżnia je na tle innych.

Jednak w tym przypadku już sama treść zaproszenia sprawia, że bez wątpienia goście nie zapomną go do końca życia. Chociaż raczej nie w pozytywny sposób. Pewna para w swoich zaproszeniach na ślub zamieściła wiele słów, jak i całych zwrotów, które większość osób zwyczajnie potraktowałaby jako obraźliwe.

Zaproszenia na ślub pełne wulgaryzmów

Zapewne chodziło o to, aby zaproszenia się wyróżniały i były oryginalne, jednak raczej obrażanie swoich gości nie jest dobrym sposobem. Zapewne miał to być jedynie niewinny żart ze strony panny młodej, jednak tego typu poczucie humoru nie przemówi do wszystkich gości, a zwłaszcza członków najbliższej rodziny. Już sam początek tekstu zawartego w zaproszeniach zaczyna się od obrazy w postaci "No cześć, krzywy ryju", a niestety z każdą kolejną linijką tekstu jest coraz gorzej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Jak wszyscy wiecie, jesteśmy zaręczeni, więc teraz pora na jeb**y ślub. Jesteś tak zaje**sty, że dostałeś się na listę gości. Więc... Pojawisz się do k***y nędzy? - czytamy.

Poniżej zamieszczono listę odpowiedzi w postaci "Tak k***a", "Nie, k***a", "Pier***cie się". Jednak to jeszcze nie koniec, ponieważ na odwrocie wita nas kolejny "miły" komunikat w postaci "Gó**o, które musisz wiedzieć", a pod nim widnieje kilka informacji dla gości, takich jak transport, czy nocleg w hotelu, a także sprawa dzieci na weselu.

 - Zostawcie swoich małych gnojków w domu, chcemy się pie***lić - widnieje na zaproszeniu.

W sprawie noclegu nie jest o wiele lepiej, ponieważ młoda para nie zamierza sobie takimi szczegółami zawracać głowy "Wygoogluj to, leniwy sku**ielu”. Jedynie fragment odnoszący się do preferowanych prezentów został napisany normalnie, jednak przy takim zaproszeniu raczej frekwencja na weselu może nie być taka, jak zakładano pierwotnie.

ślub fot. facebook.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzycie, jak wygląda grób Anny Jantar. Ten widok powala. Piosenkarka zasłużyła na coś lepszego
  2. 44-letnia piosenkarka JEST W CIĄŻY! Pokazała zaokrąglony brzuch i zszokowała wszystkich!
  3. To namiesza wśród katolików? Po latach ujawnią prawdę o odejściu Benedykta XVI
  4. Wczasowicze wstrząśnięci. Nagle z popularnego polskiego jeziora zaczęły wyłaniać się nagrobki
  5. Trudno się nie popłakać. Rozrywające serce słowa na mszy za Dawidka Żukowskiego
  6. Z samego rana media podały smutne wiadomości. Nie żyje polski piłkarz, miał tylko 43 lata

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News