Żałosne zachowanie teściowej na ślubie. Weselników zamurowało, panna młoda nie mogła uwierzyć własnym oczom

Żałosne zachowanie teściowej na ślubie. Weselników zamurowało, panna młoda nie mogła uwierzyć własnym oczom Źródło: maxpixel.net

Ślub miał być najpiękniejszym dniem jej życia. W dniu uroczystości doszło do czegoś niewyobrażalnego. Wszystkiemu winna była jej teściowa, która wywołała przerażenie i szok na twarzach gości oraz panny młodej.

Piękny ślub to marzenie każdej zakochanej kobiety. Wszystkie przygotowania, dobieranie dodatków, szukanie sukni ślubnej to wyczekiwane zajęcia przyszłych panien młodych. Ekscytacja sięgająca zenitu w tym ważnym dniu opada dopiero po wszystkim. Jednej z kobiet ciśnienie podskoczyło jeszcze bardziej przez zachowanie teściowej.

Ślub zapadnie w pamięci wszystkich weselnych gości. Panna młoda nie wiedziała co począć

Wszyscy bliscy i znajomi panny młodej i pana młodego zebrali się w wyznaczonym terminie w kościele. Odświętnie ubrani, w rękach dzierżący kwiaty, butelki dobrego alkoholu i torebki z kopertami dzielili radość tego dnia wspólnie z przyszłymi nowożeńcami. Jednak radość i uśmiechy momentalnie zniknęły z twarzy zgromadzonych, gdy do kościoła weszła teściowa panny młodej.

Nikt nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Teściowa zrobiła największe świństwo swojej przyszłej synowej, jakie tylko można zrobić w dniu ślubu. Starsza kobieta weszła dumnie do kościoła w równie białej sukni, którą miała na sobie panna młoda. To niewyobrażalne i nietaktowne.

Panna młoda wyjaśniła powód z jakiego jej teściowa przywdziała biały kolor

Jak każdy wie, podczas zaślubin i wesela wielce nietaktowne oraz niemile widziane jest, by inna kobieta ubrała się w białą sukienkę. To kolor zarezerwowany jedynie dla panny młodej - to ona powinna wyróżniać się w tym ważnym dla niej dniu, do którego często przygotowuje się średnio rok. Osoby, które ubierają się podobnie jak panna młoda, najczęściej chcą zrobić na złość lub zwrócić na siebie uwagę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mało tego, panna młoda umieściła zdjęcie swoje i teściowej na swoim Twitterze. Podpisała je krótko:

- Moja teściowa założyła suknię ślubną na mój ślub. O tak, była górą… 

Amy Pennza, bo tak nazywa się upieczona żona, zaobserwowała wysyp komentarzy, które krytykowały jej teściową. W końcu postanowiła zabrać głos i zakończyć dyskusję. Oficjalnie oświadczyła, że teściowa "ze względów finansowych kupiła białą sukienkę, bo była w dużej przecenie".

Internauci nadal pisali komentarze, że na pewno znalazłaby się inna na pewno jeszcze bardziej przeceniona kreacja, wystarczyłoby jedynie poświęcić ciut więcej czasu. Amy już nie kłóciła się z Twitterowiczami.

Fot. twitter.com/AmyPennza

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Do sieci wyciekło CV Kingi Dudy. Ma 24 lata, a jego zawartość jest mocno zastanawiająca
  2. Tomasz Kammel z NOWĄ PARTNERKĄ! Widać, że gwiazdor TVP ma bardzo konkretny gust, nowa miłość jest podobna do Kasi Niezgody
  3. Dziennikarze ujawniają papiery Kingi Dudy. Dla wielu to będzie szok
  4. Michał Szpak do tej pory ukrywał to przed mediami. Już niedługo jego rodzina się powiększy, bobasek w drodze
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała i w końcu ujawnia prawdziwą przyczynę rozwodu. Zdębiejecie
  7. 9-latek ma prastare imię po pradziadku. Dziś brzmi obscenicznie, jest wyszydzany na każdym kroku

Źródło: Popularne

Następny artykuł