Ojczym sfinansował córce wesele. Tuż przed ślubem wydarzyła się rzecz, która zrujnowała całą rodzinę

Ojczym sfinansował córce wesele. Tuż przed ślubem wydarzyła się rzecz, która zrujnowała całą rodzinę Źródło: pixabay.com

Ojczym sam opłacił ślub córki. Tuż przed wydarzeniem dowiedział się szokującej prawdy. Nie mógł powstrzymać łez.

Ślub i wesele to nie tylko radosne wydarzenia, ale również powód do bardzo dużych wydatków. Koszt takiej zabawy bardzo często przekracza budżet młodych par, które dopiero zaczynają układanie wspólnego życia. Z tego powodu, niektórzy rezygnują z wyprawiania hucznych wesel, ograniczając się jedynie do skromnego obiadu w rodzinnym gronie. Jednak większości bardzo zależy na tym, aby ślub uczcić zabawą do samego rana, która na długo zostanie w ich pamięci.

Fotograf, DJ lub zespół, wodzirej, sala weselna i katering... to nie wszystkie koszty, jakie generuje ślub. Dlatego młodzi często szukają finansowego wsparcia po stronie rodziców i przyjaciół. W końcu nikt nie chce brać kredytu jeszcze przed zawarciem małżeństwa, zwłaszcza jeśli niedługo mają pojawić się jeszcze dzieci.

Dzięki wsparciu ojczyma, mogła mieć ślub i wesele

Podobna sytuacja miała miejsce w historii, którą na portalu Reddit podzielił się mężczyzna. Ojczymowi zależało, aby jego pasierbica miała piękny ślub zakończony dużym weselem. Z jej matką był już związany od 10-ciu lat. Nie po raz pierwszy zdecydował się wesprzeć finansowo córkę swojej partnerki. Mężczyzna opłacał je studia, które kosztowały go 40 tysięcy dolarów. Kupił jej nawet samochód. Z racji tego, że pasierbica nie miała swojego mieszkania, mieszkała razem z ojczymem i swoją matką.

W zamian za przysługę ojczym poprosił tylko o małą rzecz - aby na ślubie pojawiło się jego dwudziestu znajomych. Tuż przed ceremonią przez przypadek dowiedział się, że żaden z nich nie został zaproszony na wesele. Mężczyzna był zszokowany, ale to nie koniec upokorzeń. Nie został nawet wspomniany na weselnych kartkach. W dodatku podczas kolacji z przyszłymi teściami, pojawił się jej biologiczny ojciec. Warto wspomnieć, że do tej pory nie utrzymywał z nią bliskiego kontaktu i nie wspierał jej finansowo. Wtedy ojczym dowiedział się, że to właśnie nieobecny w życiu pasierbicy tata poprowadzi ją do ołtarza. To złamało mu serce.

Dzisiaj grzeje: 1. Najpiękniejsza pani pilot na całym świecie. Internauci za nią szaleją, wygląda nieziemsko

2. Przykro patrzeć na Dagmarę w żałobie. Nie żyje najważniejsza dla niej osoba, jej syn Conan wypowiedział piękne słowa nad grobem

Poniżony ojczym uznał, że skoro tak ma wyglądać ślub pasierbicy, nie będzie go finansował. Poczuł się niedoceniony, ale przede wszystkim dotkliwie zraniony. Teraz ostrzega wszystkich przed toksycznymi relacjami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Oszustwo w "Kuchennych Rewolucjach". Restauratorka wszystko ujawniła, Gessler opadły ręce
  4. Lekarze ostrzegają, popularny olej ma drastyczny wpływ na zdrowie. Rujnuje metabolizm i powoduje choroby neurologiczne
  5. Smutne doniesienia o królowej Elżbiecie II. Nagle odwołano wszystkie spotkania, jest naprawdę źle

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News