72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać

72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać Źródło: Pixabay/ Free-Photos

Ślub 72-latki i 27-latka był niezwykle szokującą informacją dla wszystkich, którzy nie mogli zrozumieć dlaczego młody mężczyzna zdecydował się poślubić kobietę starszą od siebie o aż 45 lat. Wkrótce wszystko stało się jednak jasne.

Ślub 72-latki i 27-latka to dość skandaliczne wydarzenie, które szczególnie w mediach zagranicznych obiło się szerokim echem. Kobieta, która miała poślubić 27-latka, od wielu lat była wdową, bowiem jej mąż zmarł przed laty na nowotwór. Kiedy więc przez Internet poznała młodego mężczyznę okazującego jej zainteresowanie, od razu zauroczyła się. To jednak nie była prawdziwa miłość. Wkrótce para napotkała na swojej drodze olbrzymi problem.

Ślub 72-latki jej o 45 lat młodszego partnera obił się w mediach szerokim echem

72-latka po raz pierwszy rozmawiała ze swoim przyszłym mężem przez popularny komunikator społecznościowy. Nigeryjczyk o imieniu CJ od razu przypadł jej do gustu, więc kobieta zdecydowała, że musi spotkać się z nim na żywo. Tego samego chciał czarnoskóry mężczyzna, któremu również zależało na bliższym poznaniu Angeli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak informuje "The Sun", okazało się, że 27-latek ma poważne plany wobec 72-latki, którą zamierza poślubić. Jednak nie miało być to zwieńczeniem ich miłości, ale, jak sugerują internauci, którzy zapoznali się z historią starszej kobiety i jej partnera, w rzeczywistości CJ chciał w ten sposób wykorzystać Angelę, aby otrzymać wizę do Wielkiej Brytanii. CJ chce bowiem na stałe przeprowadzić się na wyspy, aby tutaj rozpocząć karierę jako informatyk. Rozpoczął już nawet studia, które mają mu pomóc zdobyć odpowiednie, kierunkowe wykształcenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kultowy aktor. Zmarł nagle, miał tylko 50 lat
2. Odkrył na co żona wydaje wszystkie pieniądze. Natychmiast się rozwiódł

Niestety, władze Wielkiej Brytanii nie chcą dopuścić do małżeństwa CJ-a i Angeli. Wyczuwają bowiem plan CJ-a, który po otrzymaniu wizy najpewniej rozwiedzie się z Angelą. Kobieta nie widzi jednak nieuczciwości swojego partnera i wierzy, że to, co CJ czuje względem niej, to prawdziwa miłość. Póki co urzędy są jednak wobec obojga nieugięte.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rossmann bardzo podpadł swoim klientkom. Horrendalne ceny za dostawę
  2. NAGIE zdjęcia gwiazdy Polsatu! To będzie prawdziwy skandal [ZDJĘCIA]
  3. Myślał, że w butelce jest woda. Po łyku miał przed oczami ciemność, wiadomo co spustoszyło mężczyźnie organizm
  4. Magda Gessler ostrzega tysiące Polaków pracujących w popularnym zawodzie. "To początek śmierci"
  5. Anna obudziła się w miejscu publicznym całkiem goła. Nie miała czym się okryć i gdzie uciec

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News