Niby normalne zdjęcie młodej pary obiega sieć. Kiedy widzi się je w całości, łzy same lecą z oczu, nikt się nie spodziewa podobnego widoku

Niby normalne zdjęcie młodej pary obiega sieć. Kiedy widzi się je w całości, łzy same lecą z oczu, nikt się nie spodziewa podobnego widoku Źródło: podaj.to

Ślub został wykorzystany w kampanii, która porusza niezwykle istotną kwestię. Fotografie zmieszczone w mediach społecznościowych, szybko obiegły sieć. Idealnie pokazują, w jak ciężkiej sytuacji, może znajdować się osoba, która na pierwszy rzut oka, wygląda na wyjątkowo szczęśliwą.

Ślub dla wielu osób kojarzy się z niebywale szczęśliwymi momentami. W ten niezapomniany dzień można spotkać się z najbliższymi, którzy są świadkami obietnicy złożonej ukochanej osobie. Ślub raczej nie jest wykorzystywany w taki sposób jak w tej kampanii, co sprawia, że wydźwięk problemu jest jeszcze bardziej podkreślony. 

Ślub z potworem. W sieci pojawiła się ważna kampania 

To zdjęcie ślubne zostało wykorzystane w jednej z norweskich kampanii. Jej twórcy mieli zwrócić uwagę na ważny problem. Na pierwszym zdjęciu widać szczęśliwą parę. Ślub jest dla nich wymarzonym dniem, na który czekali już od dłuższego czasu. Zarówno panna młoda, jak i pan młody wyglądają na zadowolonych. Jednak to nie wszystko. 

W kampanii pokazane jest także to samo zdjęcie z innej perspektywy. Drugie zdjęcie zostało wykonane z tyłu. Można na nim zobaczyć, jak pan młody wykręca rękę kobiecie. Jej ręka jest cała posiniaczona. Ból kobiety widoczny jest gołym okiem, tak jak i problem, z którym zmaga się, będąc w związku z oprawcą. 

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Problem przemocy w domu. Gdzie szukać pomocy?

Problem przemocy domowej, z jakim zmaga się co trzecia osoba w Polsce, nie jest widoczny gołym okiem, dokładnie tak, jak przedstawione jest to w kampanii. Ofiary często latami nie dzielą się z nikim tym, co dzieje się za zamkniętym drzwiami. Niezależnie od tego, czy przemoc dotyczy dziecka, kobiety czy mężczyzny problem należy zgłaszać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wiadomości obiegły media, szef partii przeżywa osobisty dramat. Nie żyje jego ojciec

2. 1400+ nie dla każdego? Trzeba się spieszyć

W Polsce istnieje Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia", gdzie można uzyskać pomoc podczas ciężkich sytuacjach. Wszelkie informacje podane są na stronie internetowej www.niebieskalinia.pl. Każda osoba znajdzie tam pomoc, której potrzebuje. 

fot. podajto

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybierasz się na grzyby? Musisz niezwykle uważać, możesz słono zapłacić, nawet do 500 zł
  2. Tak wyglądało wesele Anny i Roberta Lewandowskich. Tych zdjęć nie widział jeszcze nikt (FOTO)
  3. Nastolatek na scenie "Mam talent" chwycił za mikrofon. Wypowiedział 3 słowa, po których jury nie mogło się pozbierać
  4. Pan młody nagle uciekł ze swojego wesela i zostawił żonę samą. Powód nie mieści się w głowie, jak Joanna może mu pozwalać?
  5. Po wieści o zarażeniu Małysza nagle pojawiło się oficjalne oświadczenie. Chodzi o Kamila Stocha
  6. Prezydent podjął decyzję, Polacy mogą dostać nawet 4200 zł. Trzeba się spieszyć, jest warunek

źródło: podaj to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News