Postanowili wziąć ślub mimo koronawirusa. Niewiarygodne sceny w kościele, zdjęcia powalają na kolana

Postanowili wziąć ślub mimo koronawirusa. Niewiarygodne sceny w kościele, zdjęcia powalają na kolana Źródło: facebook.com Danica Ann Attard

Wzięli ślub mimo panującej na świecie epidemii koronawirusa. Nagranie z ceremonii zwala z nóg, niewiarygodne sceny w kościele.

Ślub jest zazwyczaj planowany z kilku miesięcznym wyprzedzeniem. Para chce, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, jednak o ile mogą zadbać o miejsce, serwowane dania, datę, czy dekoracje, tak nie są w stanie przewidzieć, czy problemy zdrowotne lub inne nieprzewidziane zdarzenia nie pokrzyżują im planów. Tak też było i w tym przypadku, jednak nagła epidemia Covid-19 postawiła znak zapytania nad ślubem nie tylko tej pary, ale tysięcy innych na całym świecie. Zakochani, o których wam opowiemy, postanowili mimo wszystko powiedzieć sobie sakramentalne "tak".

Wzięli ślub mimo epidemii koronawirusa. Sceny z kościoła zwalają z nóg

Dla tej pary zdecydowanie nie ma rzeczy niemożliwych. Miłość, jaka połączyła Danicę i Iana jest tak silna, że nawet panujący na świecie koronawirus nie był w stanie przeszkodzić im w zawarciu związku małżeńskiego. Choć eksperci z każdej strony apelują o pozostawanie w domach, a także unikanie skupisk ludzi, co w chwili obecnej stwarza największe zagrożenie dla zdrowia oraz życia oni znaleźli genialne rozwiązanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Chcieliśmy dodać odwagi innym parom, które przeżyły tę samą sytuację, co my. Przestrzegaliśmy wszystkich wytycznych dotyczących zdrowia publicznego, aby zapewnić nasze bezpieczeństwo i przestrzegaliśmy wytycznych Kurii i zaprosiliśmy tylko naszych rodziców i rodzeństwo - mówiła Danica Lovin Malta. 

Kobieta przyznała także, że zrezygnowali nie tylko z gości, ale i samej mszy. Ksiądz ograniczył ją bowiem tylko do samego obrzędu zawarcia małżeństwa, zatem wszystko trwało zaledwie 18 minut. Tort pokroili przed świątynią, a to jeszcze nie koniec. Para chciała, by mimo epidemii bliscy towarzyszyli im w tym szczególnym dniu. Mając jednak na uwadze ich bezpieczeństwo zdecydowali i stworzeniu transmisji na żywo, którą cała rodzina i przyjaciele mogli śledzić z własnego domu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo, na co naprawdę umarła 37-latka z Poznania. Opinia lekarzy nie pozostawia wątpliwości

2. Grupa nastolatków celowo kasłała na jedzenie w sklepie. Wszystko zarejestrowały kamery

Danica przyznała jednocześnie, że najdziwniejsze było dla niej wejście do kościoła, gdzie nie było zupełnie nikogo. Gdy podążała do ołtarza wokół nie było krewnych podziwiających jej piękną suknię i wzruszonych koleżanek. Wie jednak, że w ceremonii nie jest najważniejsza cała otoczka, a to, że właśnie wstępujesz w związek małżeński z ukochaną osobą. 

- Jestem bardzo dumna z tego, że podjęłam tę decyzję i wzięłam ślub w tych okolicznościach. Kocham cię i jestem dumna, że mogę teraz nazwać cię moim mężem! - napisała poruszona Danica. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici (FOTO)
  3. Ogłoszono zagrożenie dla życia i zdrowia, alarm dla całej Polski. Sytuacja jest fatalna
  4. Niespodziewana śmierć najbliższej osoby spadła na gwiazdę TVP jak grom z jasnego nieba. Ogromna tragedia, mało kto by sobie poradził
  5. Martyna Wojciechowska i jej partner mają wspaniałą wiadomość dla wszystkich fanów. Długo czekali, w końcu się udało

Źródło: facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News