72-latka wzięła ślub z 50 lat młodszym mężczyzną. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać

72-latka wzięła ślub z 50 lat młodszym mężczyzną. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać Źródło: PickPik

Ślub Angeli i jej prawie 50 lat młodszego męża odbył się po trzech miesiącach znajomości. Para poznała się przez internet - kobieta mieszka bowiem w Wielkiej Brytanii, a jej ukochany w Nigerii. Małżonkowie bardzo szybko napotkali na swej drodze poważny problem.

Ślub Angeli i CJ-a wywołał spore kontrowersje wśród ich rodzin. Brytyjka ma 72 lata, a jej mąż - 27. Para poznała się przez internet. Młody mężczyzna napisał do wybranki na Facebooku, gdzie prowadzili długie rozmowy. Po trzech miesiącach zdecydowali się na małżeństwo. Angela poleciała do ukochanego aż do Nigerii, gdzie zawarli oficjalny związek. 

Ślub Angeli i CJ-a okazał się wyjątkowo skomplikowanym przedsięwzięciem

Po tych szczęśliwych chwilach kobieta powróciła do Wielkiej Brytanii. Chciała, aby jej mąż otrzymał wizę i mógł do niej dołączyć. Pierwszy wniosek w tej sprawie złożyła już w 2015 roku. Ten został jednak odrzucony. CJ nie mógł przylecieć do Angeli nawet na wizie turystycznej. Od czasu ślubu para widziała się więc zaledwie dwukrotnie, gdy 72-latce udawało się wybrać do Nigerii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak przekazała Angela, wniosek o wizę jej męża został odrzucony ze względów finansowych. Nie wszyscy urzędnicy wierzą też, że małżeństwo pary naprawdę opiera się na uczuciu.

Ogromny problem pary

- Wiem, że istnieją fałszywe małżeństwa, których częścią stają się osoby starsze. Ale młodsi małżonkowie w takich przypadkach szybko chcą się dowiedzieć, czy masz pieniądze. Od początku mówiłam mężowi, że ja ich nie mam. On powiedział jednak, że przede wszystkim chodzi mu o mnie - przekazała Angela.

Dzisiaj grzeje: 1. Do ostatniej chwili wszyscy mieli nadzieję. Niestety, nie żyje
2. Żona Zenka Martyniuka nie tak wyobrażała sobie sławę. Zdradziła, jak to jest mieć sławnego męża

Kobieta ma nadzieję, że jej małżonek wkrótce dołączy do niej w Wielkiej Brytanii. 27-latek planował złożyć wniosek o wizę studencką, gdyż chciał na Wyspach zdobyć tytuł magistra informatyki. Nie wiadomo jednak, jak ostatecznie potoczą się losy pary.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez dwa lata był leczony antybiotykami na boreliozę. Przyczyna objawów okazała się zupełnie inna
  2. Nie żyje były trener polskiej reprezentacji skoczków. Poprowadził swojego zawodnika do złota na igrzyskach
  3. Pozornie zupełnie normalne zdjęcie rodziny skrywa ogromna tajemnicę. Każdy, kto się przyjrzy, ma ciarki na plecach
  4. Polacy pogrążeni w żałobie modlą się za jej duszę. Umarła córka, Norbi walczył o jej życie
  5. Pijemy ją codziennie, sieje w naszych organizmach spustoszenie. Mimo wszystko wielu ją uwielbia
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Źródło: The Sun

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News