Kuzynka dostała zaproszenie na ślub. Kiedy zobaczyła, jakie są wymagania młodej pary, pobladła

Kuzynka dostała zaproszenie na ślub. Kiedy zobaczyła, jakie są wymagania młodej pary, pobladła Źródło: unsplash

Ślub wiąże się z wielkimi przygotowaniami i nakładem pieniężnym. Kiedy Ada dostała zaproszenie na uroczystość zaślubin swojej kuzynki, przeraziła się wymaganiami, które postawili jej państwo młodzi. Zastanawia się, jak wybrnąć z tej kłopotliwej sytuacji.

Ślub jest wydarzeniem na które z niecierpliwością czeka nie tylko para młoda, ale także jej rodziny i najbliższe otoczenie. Im bliżej do ceremonii, tym więcej problemów trzeba rozwiązać, a te mogą pojawić się w każdej chwili, zaskakując nawet najbardziej przygotowane osoby. By wszystko odbyło się zgodnie z oczekiwaniami, państwo młodzi coraz częściej zaczynają dyktować swoje warunki, które często wydają się  nie do zrealizowania przez ich gości. 

Ślub kuzynki Ady zbliża się wielkimi krokami

Ada od dłuższego czasu wiedziała już, że jej kuzynka niebawem stanie na ślubnym kobiercu. W związku z tym kobieta zaczęła się przygotowywać. Sytuacja materialna nie pozwalała jej na wielkie wydatki bez odkładania wcześniej pieniędzy. Jej mąż niedawno przeszedł ciężką chorobę, cały czas spłacają kredyt, a niedawno w ich rodzinie pojawiło się małe dziecko. 

- Wiedzieliśmy już wcześniej o weselu, więc moja mama dała mi na prezent pościel z egipskiej bawełny i serwis kawowy z Ćmielowa. Wszystko nowe, oryginalnie zapakowane. Kilka lat temu jedno dostała, drugie kupiła i nie użyła nigdy, bo zawsze jej było szkoda - zdradziła Ada. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta była już całkowicie przygotowana na ślub, więc kiedy kuzynka przyjechała z przyszłym mężem, by wręczyć jej zaproszenie ślubne, przeżyła niemały szok. Znalazła w nim warunki od państwa młodych, które sprawiły, że aż pobladła. 

Ślub nie jest za darmo. Goście muszą płacić 

W zaproszeniu ślubnym został zamieszczony uroczy wierszyk. Widniała w nim informacja, że goście weselni są proszeni o podarowanie w prezencie pieniędzy. Ada nie mogła uwierzyć, że państwo młodzi stawiają, taki warunek. Miała już kupiony prezent, a nie gotówkę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niemcy wyznaczają specjalne punkty dla Polaków. Mają dotyczyć migrantów

2. Karol Strasburger zdradził, czego żałuje. Przykre słowa zwłaszcza dla córeczki

Teraz Ada nie wie, czy uczestniczyć w wydarzeniu. Nie stać jej, by zapłacić za ślub swojej kuzynki. Dzieląc się swoją historią w sieci, trafiła na radę, która może być pomocna. Jedna z internautek poradziła jej, aby szczerze porozmawiała z młodymi i poinformowała ich o swoich problemach finansowych. Tym sposobem będzie mogła uczestniczyć w ceremonii i patrzeć na szczęście kuzynki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Sygnał naziemnej telewizji będzie zmieniony. Twój telewizor może przestać odbierać obraz
  3. Nieoficjalne: Wiceminister zapowiedział podwyżkę 500+. Padła konkretna, wyższa kwota
  4. Niewiarygodne, państwo zabierze Dawidowi Kubackiemu kosmiczną kwotę, będzie musiał słono zapłacić za swoje zwycięstwa
  5. Z ostatniej chwili: Najbardziej znane krople do nosa pilnie wycofane. Natychmiast je wyrzućcie

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News