Tata błagał Ewę, by nie brała ślubu. Słów, które wypowiedział w dniu ceremonii nie zapomną do końca życia

Tata błagał Ewę, by nie brała ślubu. Słów, które wypowiedział w dniu ceremonii nie zapomną do końca życia Źródło: Pexels.com / Kat Jayne

Ślub z Szymonem był katastrofalną decyzją w jej życiu. Pierwsza miłość doprowadziła kobietę do niemal całkowitej ruiny. Kiedy wydawać by się mogło, że ich stosunki uległy poprawie, mąż zrobił najgorsze, a ona wspomniała słowa swojego taty.

Ślub z pierwszym mężem Ewa uważa za porażkę swojego życia. Szymon był jej pierwszą miłością, z którą zaczęła spotykać się w wieku 17 lat. Mimo że wszystkie znaki na ziemi i niebie mówiły jej, że powinna go jak najszybciej zostawić, kobietę zupełnie zaślepiło miłosne uczucie.

Ślub przekładali trzykrotnie

Kiedy Ewa dowiedziała się, że jest w ciąży, nie chciała sama wychowywać córki. Cały czas liczyła na to, że Szymon się zmieni i ułożą sobie życie. Ślub przekładali trzy razy, ale finalnie do niego doszło, mimo że ojciec próbował odwieść ją od tej koszmarnej decyzji. Powiedział jej, że panna z dzieckiem to nie wstyd. Później miała wspominać te słowa i żałować, że nie posłuchała swojego ojca.

Po ślubie para wynajęła dom. Ale męża nie było w nim całymi dniami. Mimo tego, zdecydowała się na kolejne dziecko. O dziwo po zajściu w kolejną ciążę jej stosunki z Szymonem uległy znacznej poprawie. Nawet zaczęli budowę własnego domu, za którą płacili jej rodzice, jednak Ewa podejrzewała Szymona o kolejną zdradę. W końcu postanowiła włożyć dyktafon do jego samochodu. Jeszcze tego samego dnia nagrała się rozmowa z kochanką. Mąż nie szukał daleko - kobieta była ich sąsiadką. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dał dziecku starego iPhone'a po kochance

Kiedy Ewa leżała z dzieckiem w szpitalu, mąż zabrał pieniądze jej ojca i przegrał na maszynach. Żeby to zamaskować, upozorował napad. Później uciekł do Anglii z nową kochanką. Zostawił kobietę z długami - jest jej winien ponad 220 tysięcy. Mąż nie płacił jej alimentów, dopiero po 4 latach od wyjazdu zaczął wysyłać jakieś pieniądze.

Żeby spłacić długi, Ewa wymyśliła, że będzie na prawie rok wynajmować górę domu. Razem z dziećmi przeniosła się do piwnicy, którą krok po kroku przerabiała na mieszkanie. Jednak gorszy od warunków mieszkaniowych, był sposób, w jaki był partner traktował dzieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa ktoś umieścił ukrytą kamerę. Nagranie pojawiło się w sieci, momentalnie wywołało burzę

2. Polacy odcięci od pieniędzy. Wielka awaria, dotyczy całego kraju

Po 10 latach kochanka byłego męża wróciła do Polski i co ciekawe, mieszka na tej samej ulicy, co Ewa. Z kolei dowiedziała się, że Szymon nadal przebywa w Anglii za kratkami. 39-latka ponownie wyszła za mąż za starego przyjaciela. Obecnie wiedzie szczęśliwe życie, choć bardzo żałuje w życiu tylko tego, że nie posłuchała swojego ojca. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Los 13. emerytury jest już przesądzony. Nie tego spodziewały się miliony emerytów
  2. Rydzyk będzie musiał przejść na emeryturę? Zbliża się koniec, duchowny jest w potrzasku
  3. 12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Koniec z dofinansowaniem na dzieci. Rodzice będą musieli wykładać po 600 zł

Źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News