Wyznała, że po ślubie rzuci pracę i ujawniła, jak będzie zarabiała. Narzeczony już żałuje oświadczyn

Wyznała, że po ślubie rzuci pracę i ujawniła, jak będzie zarabiała. Narzeczony już żałuje oświadczyn Źródło: unsplash.com/Ben White

Ślub był planowany w najmniejszych szczegółach, lecz teraz wszystko stanęło pod znakiem zapytania. Mężczyzna poważnie zastanawia się, czy to odpowiednia kobieta dla niego. Pomysł na zarobek zwalił go z nóg.

Ślub będzie jeszcze gorszym pomysłem niż oświadczyny? To się okaże - narzeczony musi przemyśleć co najmniej kilka razy jak ma wyglądać jego dalsze życie u boku partnerki. Kobieta nie ma zamiaru wycofać się ze swojej decyzji.

Nie wiadomo, czy ślub się odbędzie. Mężczyzna ma wiele wątpliwości

Mężczyzna zwierzył się z internautom ze swoich ogromnych, życiowych wątpliwości. Bardzo kocha swoją narzeczoną, ale podczas jednej z rozmów wybranka zaskoczyła go pomysłem na swoje życie. Autor wpisu zapewne sądził, że jest rozsądniejsza i chce się rozwijać w swojej branży, lecz wpływ internetu i Instagrama okazał się na tyle silny, że nagle zmieniła zdanie. Jest załamany.

- Moja narzeczona podzieliła się ze mną wczoraj swoimi planami na przyszłość. Po ślubie chce rzucić pracę i założyć konto na Instagramie, na którym będzie zarabiać jako mama influencerka. Zaczynam analizować, czy oświadczyny były dobrym pomysłem - napisał z ogromną wątpliwością narzeczony.

Internauci zaczęli udzielać porad mężczyźnie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta myśli już o przyszłości i jest pewna, że po ślubie doczeka się z ukochanym dziecka. Ogromną furorę w ostatnim czasie wśród matek robi Instagram - kobiety wrzucają tam zdjęcia z przebiegu ciąży, potem z dzieckiem. Często dostają ubrania i gadżety oraz pieniądze za posty promujące produkty firm. Narzeczona stwierdziła, że to świetny pomysł na zarobek i jest na to popyt, jednak czy dałaby radę przebić się przez tysiące identycznych profili?

Dzisiaj grzeje: 1. Nagrano jakie rzeczy opiekunka żłobka robi dzieciom. Gdy rodzice zobaczyli film, byli przerażeni i wściekli
2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńowskiej

- Ale czym praca przeszkadza w tym Instagramie? Niech zakłada konto, a jak zacznie z niego mieć taki dochód jak z pracy, to niech rzuca pracę w pi*du, jeśli tego pragnie - podsumował jeden z internautów. Wielu osobom nie spodobał się jednak pomysł narzeczonej. 

- Ale to dopiero po ślubie, masz szczęście, że już tego nie zrobiła - pocieszała pewna kobieta.

- ...proponuję, jeśli tak, poinformować ją, że to świetna myśl, dlatego po wzięciu ślubu rzucasz pracę, by zostać jutuberem, ewentualnie gejmerem - podsunęła pomysł inna osoba.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaniepokojeni goście zgłosili, że z pokoju obok dochodzą dziwne dźwięki. Gdy pracownik zajrzał do środka niemal zemdlał
  2. Jeśli masz na dłoni linię "anioła stróża" jesteś prawdziwym szczęściarzem. Wyróżnia tylko nielicznych, jej znaczenie napawa dumą
  3. Ludzie umierają, bo wstydzą się przyznać. Tragiczna sytuacja cukrzyków
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Najbiedniejsi dostaną po 1600 ZŁOTYCH! Projekt ustawy już jest gotowy

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News