Andrzej zobaczył suknię ślubną córki i zamarł, choć była zjawiska. Potem spojrzał na kreację żony i aż ukląkł

Andrzej zobaczył suknię ślubną córki i zamarł, choć była zjawiska. Potem spojrzał na kreację żony i aż ukląkł Źródło: Screen/"W czym do ślubu?"

Ślub zbliżał się wielkimi krokami, dlatego przyszedł najwyższy czas, na wybór odpowiedniej sukni. Gdy Andrzej zobaczył kreację swojej ukochanej córki, która już za moment miała stanąć na ślubnym kobiercu, aż zaniemówił. Na widok stylizacji żony ukląkł z wrażenia.

Ślub to najbardziej wyjątkowy dzień w życiu każdej pary, a chęć, by wszystko wyszło perfekcyjnie, może skutkować miesiącami intensywnych przygotowań. Ponieważ jest to temat, który zawsze jest na topie, powstaje coraz więcej programów telewizyjnych, które mają na celu nie tylko inspirować przyszłe pary młode, ale również pomóc im przebrnąć przez okres przedślubnej gorączki. W jednym z takich właśnie show widzowie mogli zobaczyć niebywałą reakcję pana Andrzeja, który aż zaniemówił, gdy zobaczył kreację dwóch najważniejszych w jego życiu kobiet. 

Andrzej zobaczył suknię, którą jego córka wybrała na swój ślub 

Izabela Janachowska, od czasu przygotowań do własnych zaślubin, zatraciła się w tej tematyce i chcąc spełniać się w tym, co sprawia jej największą przyjemność, została gospodynią dwóch programu "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" oraz "W czym do ślubu?". To właśnie o ostatnim odcinku tego drugiego dyskutują obecnie niemalże wszyscy telewidzowie. 

Tym razem po pomoc w wyborze idealnej sukni ślubnej zgłosiła się Ola, która w studiu zjawiła się wraz z rodzicami oraz przyszłą teściową. Przyszła panna młoda szukała kreacji nie tylko dla siebie, ale również dla swojej mamy, jednak to ona, jako najważniejsza w dniu ślubu osoba, miała pierwszeństwo w wyborze sukni. Faworytem Oli była koronka, która przewijała się w każdej propozycji. Uczestniczka przebierała wśród tzw. "księżniczek", choć zdecydowała się również na przymierzenie "rybki". 

Finalnie musiała zdecydować się tylko na jedną, a gdy weszła w śnieżno białej, długiej sukni z koronkowym rękawem, jej tata Andrzej aż zamarł. Zaskoczenie, ale i duma, wyraźnie malowały się na jego twarzy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Spojrzał na kreację żony i ukląkł 

Jednak nie tylko strój córki zrobił na mężczyźnie ogromne wrażenie. Kreacja jego żony wywołała u niego jeszcze większe emocje. Jeszcze w czasie przymiarek, gdy pani Basia zaprezentowała się w zwiewnej, czerwonej sukience, mężczyzna od razu poderwał się z miejsca i chwytając ją za dłoń, ukląkł. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły

2. Andrzej Duda o wyborach prezydenckich: "Ktoś, kto czegokolwiek czy kogokolwiek się boi, nie może być Prezydentem"

- Najdroższa, to ty? - zapytał wyraźnie zaskoczony, po czym dodał - Kochanie, czy ty wyjdziesz za mnie? Pięknie wyglądasz. 

Mama Oli wyznała wówczas, że mąż tak naprawdę nigdy jej się nie oświadczył. Choć są małżeństwem od 32 lat, do ślubu doszło, bo "tak się dogadali". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd ZMIENIA ZASADY dotyczące emerytur. Jedni zyskają dużo więcej, inni stracą
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Z mężem adoptowali 125 dzieciaków. 28 lat po przygarnięciu chłopca, którego nikt nie chciał usłyszała druzgocącą wiadomość
  4. Przepis na jesienną marynatę do kotletów schabowych nada im smaku jak z drogiej restauracji. Rozkosz tylko dla prawdziwych smakoszy!
  5. Znaleziono ciało polityka PiS. Okoliczności śmierci budzą wiele podejrzeń

Źródło: plotek 

Następny artykuł