Żona po ślubie poznała najgorszą prawdę. Oszustwo męża wykorzystała, by zarobić astronomiczne pieniądze

Żona po ślubie poznała najgorszą prawdę. Oszustwo męża wykorzystała, by zarobić astronomiczne pieniądze Źródło: ebay.com/princess_p1588

Ślub i wesele były dla tej pary wyjątkowo udane. Panna młoda jeszcze wtedy nie spodziewała się, że mąż okrutnie ją oszukał. Dosyć nieoczekiwanie dzięki temu udało się jej zarobić ogromne sumy pieniędzy.

Ślub był spełnieniem marzeń dla tej kobiety. W dniu ceremonii była bardzo szczęśliwa i gotowa spędzić resztę życia ze swoim wybrankiem. Nie sądziła, że jej szczęście skończy się tak szybko. Okazało się, że mąż oszukał ją w najgorszy możliwy sposób. Kobieta wykorzystała jednak przykre doświadczenie do tego, aby zarobić pokaźną sumę.

Ślub był bajeczny, życie okazało się brutalne

Brytyjka z Chesterfield jakiś czas po ślubie odkryła, że mąż ją zdradza. Odkrycie oszustwa było dla niej bardzo gorzkim doświadczeniem, które kosztowało ją wiele nerwów. Wściekła żona postanowiła raz na zawsze zakończyć związek z mężem i zdecydowała się na rozwód. Chciała też usunąć ze swojego życia wszystkie wspomnienia związane z niewiernym partnerem. Na jednym z nich chciała dodatkowo zarobić.

W serwisie z aukcjami internetowymi postanowiła zamieścić ogłoszenie, że sprzeda swoją suknię ślubną. W opisie produktu postanowiła zew szczegółami opowiedzieć swoją historię. Kiedy tworzyła aukcję zapewne kierowały nią silne emocje, bowiem zawarła wiele złośliwych uwag. Opłaciło się jednak - ogłoszenie momentalnie zdobyło ogromny rozgłos, a internauci chętnie licytowali ubranie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczerze opisała swoją sytuację

Brytyjka dokładnie opisała suknię: lekko przybrudzona na dole, nadaje się do czyszczenia. Model bez ramiączek, ale zawsze można je dopiąć. Kolor kości słoniowej, idealna dla pani o wzroście 150 cm, została kupiona jako nowa w 2014 za kwotę 10 tysięcy złotych (po przeliczeniu). To jednak koniec faktów dotyczących kreacji. Poza nimi napisała, dlaczego chce się jej pozbyć i czemu dodała tylko dwa zdjęcia poglądowe.

- Sprzedaję także welon, a razem z nim marzenie o zostaniu księżniczką. Przykro mi, że mogę pokazać tylko te dwa zdjęcia, ale gdy dowiedziałam się, że mąż mnie zdradza, podarłam lub spaliłam wszystkie fotografie z nim. Jeśli ktoś szuka sukni, która jest pełna złych wspomnień i rozbitych nadziei, trafił w idealne miejsce!  możliwość sprzedaży [...] - kończy wpis.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Nagłe dźwięki z głębi kościoła przerwały ślub. Narzeczony stał jak wryty, panna młoda momentalnie odwróciła się od ołtarza

Dzięki szczerości udało się przebić cenę nowej sukni. Obecnie na aukcji internetowej suknia ślubna osiągnęła wartość 27,100 funtów czyli około 133,540 złotych. To astronomiczna kwota, której zapewne nie udałoby się jej uzbierać gdyby nie dramat, jaki przeżyła. Być może pieniądze poprawią jej nieco humor, a na pewno pokryją wszelkie koszta związane z rozwodem. taka zaradność może budzić podziw.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
  4. Zadźgał żonę. Podał powód, opisuje go jedno słowo
  5. Elżbieta II ukrywała chorobę. Wszystko wyszło na jaw, gdy kamery uchwyciły posiniaczone dłonie królowej
  6. Zaszczekał i ocalił rodzinę. Sam nie przeżył, pies bohater

źródło: Ebay

Następny artykuł