Piotr Starak z żoną szykowali się do ważnych rodzinnych chwil. Teraz ta informacja ściska za serce

Piotr Starak z żoną szykowali się do ważnych rodzinnych chwil. Teraz ta informacja ściska za serce Źródło: Instagram/aga_wozniak_starak

Niedawno brali ślub, a teraz rodzina przeżywa ciężkie chwilę. Piotr Woźniak-Starak, mąż Agnieszki Szulim wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno, podczas wykonywania manewru skrętu - wciąż go nie odnaleziono. Jeszcze niedawno przygotowywał się do rodzinnej uroczystości, teraz jego los jest nieznany.

Ślub Piotra Woźniaka-Staraka i Agnieszki Szulim odbył się w 2016 roku w Wenecji, mimo iż początkowo spekulowano, że będzie zorganizowany w posiadłości Staraków. O związaniu się prezenterki i miliardera było bardzo głośno - a teraz ich temat wrócił, ale niestety w innym kontekście. Starak zaginął niedługo przed ważną uroczystością rodzinną.

Ślub Staraków odbył się niemal 3 lata temu. Szykowali się do świętowania, ale Piotr Starak zaginął

Para szykowała się do świętowania swojej trzeciej rocznicy ślubu - bo oficjalnie wzięli go do 27 sierpnia. Wciąż jednak trwają poszukiwania syna Jerzego Staraka, a Agnieszka Szulim ma wielką nadzieję, że uda się odnaleźć go żywego. Do rocznicy został niecały tydzień i niewątpliwie odnalezienie całego i zdrowego Piotra Woźniaka-Staraka byłoby najlepszym "prezentem" na ich zbliżającą się rocznicę.

Według ustaleń dziennikarzy "Faktu", małżeństwo miało świętować rocznicę w restauracji Belvedere, należącej w warszawskich Łazienkach. Piotr planował również zagraniczny wyjazd z małżonką, który miał być częścią większej niespodzianki.

Do tego wciąż trwają spekulacje na temat tego, kim była kobieta towarzysząca 39-latkowi na motorówce. Dla przypomnienia - gdy Piotr Woźniak-Starak zaginął, towarzyszyła mu nieznana mediom osoba, której udało się dopłynąć później do brzegu. Z początku spekulowano, że mogła być to jego siostra, ale później podano nieoficjalne informacje, że była to kelnerka z jednej z restauracji Staraków.

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piotr Woźniak-Starak przed wypadkiem spędzał wieczór w Rydzewie w okolicy jeziora Niegocin, gdzie jadł kolację razem z rodziną. Jego żona po spotkaniu zdecydowała się wrócić do Warszawy. 39-letni producent firmowy dotarł do gospody właśnie motorówką, którą miał też wrócić do swojej posiadłości. 

Dzisiaj grzeje: 1. Prokuratura zabiera głos ws. wypadku Staraka. Potwierdzają się najgorsze obawy
2. Miliony Polaków padło ofiarą oszustwa. Chodzi o fałszywe ubezpieczenia. Możesz odzyskać pieniądze

Co ciekawe, biznesmen przed zaginięciem odprawił ochronę, czego zwykle nie robi. Później ślad za nim zaginął. Osoby pływające łodzią po jeziorze Kisajno zauważyli dziwnie zachowującą się motorówkę, która później okazała się pusta. Zgłosili sprawę służbom. W międzyczasie towarzysząca Woźniakowi-Starakowi kobieta, dopłynęła 100 metrów do brzegu. Później rozpoczęła się akcja poszukiwawcza, która wciąż trwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Piotr Starak z żoną szykowali się do ważnych rodzinnych chwil. Teraz ta informacja ściska za serce
  4. Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę
  5. Polski ksiądz nagrany przed orgią, opowiada o lewatywie i pięciu osobach. "Ja mam tyłek zawsze gotowy"

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News