Media dotarły do prywatnych planów Kurskich. Ujawniono całą prawdę, nie będzie jednak kolorowo?

Media dotarły do prywatnych planów Kurskich. Ujawniono całą prawdę, nie będzie jednak kolorowo? Źródło: Facebook/Joanna Kurska

Drugi ślub kościelny Jacka Kurskiego w ostatnim czasie stał się jednym z najpopularniejszych tematów w mediach. Ich ślub spotkał się z wieloma negatywnymi komentarzami skierowanymi zarówno w stronę pary, jak i samego Kościoła. Teraz mediom udało się dotrzeć do prywatnych planów małżeństwa. Okazuje się, że nie jest tak kolorowo, jakby chcieli.

Jacek Kurski wziął ślub kościelny z Joanną Klimek w sobotę 18 lipca. Na uroczystości zawarcia związku małżeńskiego w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia pojawiło się wielu polityków, między innymi Jarosław Kaczyński, członkowie partii rządzącej oraz dziennikarze TVP. O ślubie byłego prezesa Telewizji Publicznej zrobiło się bardzo głośno w mediach.

Jacek Kurski wziął ślub kościelny z Joanną Klimek, media dotarły do ich prywatnych planów, niestety nie wyglądają kolorowo

Ślub kościelny Jacka Kurskiego z Joanną Klimek był wydarzeniem, które wzbudziło sporo kontrowersji. Wiele osób zdecydowało się na niepochlebne komentarze skierowane pod ich adresem, ponieważ oboje małżonkowie to rozwodnicy. Jak udało im się w takim razie wziąć ślub kościelny?

Zarówno Kurski, jak i Klimek poddali się procedurze rozwodu kościelnego w celu unieważnienia swoich poprzednich związków małżeńskich. Takie rozwiązanie umożliwiło im ponowne zawarcie związku małżeńskiego w Kościele. Ten fakt nie umknął uwadze komentatorów życia publicznego, którzy uznali to za znaczace osłabienie dobrego imienia polskiego Kościoła katolickiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziennikarzom "Super Expressu" udało się dotrzeć do pary i zapytać o ich plany na podróż poślubną. Okazało się, że Kurscy nie zdecydowali się na zagraniczny wyjazd. Wszystko ze względu na panującą na całym świecie pandemię koronawirusa. Po złagodzeniu obostrzeń niestety w wielu krajach, zauważa się powrót wirusa ze zdwojoną siłą. 

- Niestety na razie się nie wybieramy i nie planujemy podróży poślubnej z uwagi na koronawirusa - wyznała Joanna Kurska w rozmowie z dziennikiem. Sytuacja jest poważna, małżonkowie nie chcą psuć sobie wypoczynku niepotrzebnym ryzykiem i ewentualną chorobą, dlatego z podróż poślubną będą musieli jeszcze trochę zaczekać.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie podjęto decyzję ws. zakazów w Polsce. Sporo się zmieni

2. "Syn Jacka Kurskiego zaczął mnie krzywdzić, gdy miałam dziewięć lat". Wstrząsające doniesienia Gazety Wyborczej

- Jednym z bezpiecznych rozwiązań byłaby wyprawa na Mazury. I być może tam się wkrótce wybierzemy. Jacek uwielbia żeglować - wyznała małżonka byłego prezesa TVP. Małżonkowie przyznają, że brak możliwości wyjazdu nie oznacza jednak, że całkowicie zrezygnują z wygospodarowania odrobiny czasu na wypoczynek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stoch i Kubacki zabrali żony na wspólny wypad. Wiemy, co robili - piękne widoki i świetna zabawa (FOTO)
  2. Już niedługo zrobimy zakupy w niedzielę w Lidlu, Biedronce i innych sieciach? Jest nowy projekt ustawy
  3. Dramat rozgrywał się po cichu, za zamkniętymi drzwiami. Żona Wałęsy wszystko ujawniła
  4. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych
  5. Tym razem przesadzili? Opublikowano zdjęcia Moniki Jaruzelskiej bez ubrań
  6. Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała. Napisała ostry komentarz pod zdjęciem Antka Królikowskiego z nową dziewczyną

Źródło: Wirtualna Polska, Dziennika Zachodni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News