Janusz Chabior wziął ślub z prawie o 20 lat młodszą pięknością. Panna młoda na ślubie wyglądała najpiękniej na świecie, mamy zdjęcia

Janusz Chabior wziął ślub z prawie o 20 lat młodszą pięknością. Panna młoda na ślubie wyglądała najpiękniej na świecie, mamy zdjęcia Źródło: Instagram/januszchabior

Janusz Chabior wziął ślub z niemal o 20 lat młodszą partnerką. Jego wybranka podobnie jak mężczyzna zajmuje się aktorstwem. Jak podsumowują świadkowie, to było bardzo oryginalne wesele. Panna młoda prezentowała się wspaniale. Mężczyzna wziął ślub z prawdziwą pięknością. Nie da się oderwać oczu.

Janusz Chabior wziął ślub młodszą o niemal 20 lat Agatą Wątróbską. Aktor poinformował o tym fakcie na swoim profilu w serwisie Instagram. Wesele państwa młodych było bardzo oryginalne, jak słychać z relacji świadków. Młoda para między innymi nie miała na sobie tradycyjnych strojów weselnych. Wśród gości znalazł się również Robert Górski, który miał duży udział w szczęściu przyjaciół.

Janusz Chabior wziął ślub z piękną partnerką, mamy zdjęcia

Janusz Chabior to 57-letni wielokrotnie nagradzany aktor telewizyjny, filmowy oraz teatralny. Jego wybranka serca - Agata Wątróbska również występuje na ekranie, kobieta jest o 18 lat młodsza od swojego partnera. Mimo różnicy wieku para wygląda na zakochaną i szczęśliwą, chętnie pokazują się razem na oficjalnych imprezach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wczoraj (20 czerwca) oboje poinformowali na swoich Instagramach o tym, że wzięli ślub. Natychmiast posypały się masowe gratulacje od kolegów po fachu oraz fanów. Pojawiły się życzenia między innymi od Michała  Żebrowskiego, Anny Dereszowskiej czy Joanny Moro. Więcej zdjęć pary opublikował jeden z gości, świadek, Robert Górski.

- Oni byli dziś szczęśliwi, a ja jako świadek szczęśliwy i totalnie podjarany, bo to z mojej imprezy wyszli jako para. A dziś był nawet moment, że miałem gębę mokrą od łez - napisał w swoim poście. Mężczyzna odegrał ważną rolę w szczęściu zakochanych. To dzięki niemu się poznali, a teraz cieszą się wspólnym szczęściem. Komik był bardzo podekscytowany wydarzeniem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki podjął decyzję. Znika uciążliwy zakaz, wielu Polaków odetchnie z ulgą

2. Szczepionka rezerwowana przez bogatsze kraje. Już teraz tworzy się kolejka

Jak widać na zdjęciach, uroczystość nieco odbiegała od tradycyjnej wizji ślubu i wesela, między innymi panna młoda nie miała na sobie białej sukni, na nogach znalazły się trampki. Pan młody również postawił na nieco luźniejszą stylizację. Z kolei zamiast tortu świeżo upieczeni małżonkowie kroili pizzę. Wyglądają razem na niesamowicie szczęśliwych, zwłaszcza panna młoda wyjątkowo promiennie się prezentuje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesamowicie zdrowy domowy syrop z natki pietruszki oczyszczający tętnice. Jego zalety powalają
  2. Marcin Gortat pojawił się w TVP i powiedział o powiększeniu rodziny. Mówi o wymaganiach względem partnerki
  3. Nastolatek zaczął wyśmiewać starszego pana. Emeryt odpowiedział w najlepszy sposób, czapki z głów
  4. Tata panny młodej zmarł krótko przed jej ślubem. Na weselu brat zrobił rzecz, po której wszyscy zaczęli płakać
  5. Na pogrzebie dziadka pokazała jego ostatnie zdjęcie. Chwilę później babcia wyciągnęła z torebki jedną rzecz, ciężko powstrzymać łzy
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do siec

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News