Jak teściowa mogła zrobić tak okropną rzecz pannie młodej? Goście nie mogli oderwać od niej wzroku

Jak teściowa mogła zrobić tak okropną rzecz pannie młodej? Goście nie mogli oderwać od niej wzroku Źródło: Unsplash Álvaro CvG

Ślub miał być najszczęśliwszym dniem w życiu panny młodej. Wszystko zniszczyła jej teściowa. Kobieta zrobiła coś wyjątkowo niestosownego. Wszyscy skupili na niej swój wzrok.

Ślub to dla wielu osób jedna z najważniejszych uroczystości w życiu. Masa przygotowań może jednak zostać łatwo popsuta. Panna młoda nie mogła uwierzyć w to co zrobiła jej teściowa. Kobieta zniszczyła całą uroczystość jedną rzeczą.

Teściowa zadrwiła z panny młodej?

Panna młoda nie mogła się już doczekać, aż jej ślub stanie się faktem. W końcu nadszedł dzień, w którym miało dojść to tego wyjątkowego wyznania miłości. Radość nie trwałą jednak długo. Wszystko zmieniło się w momencie pojawienia się teściowej. Już na pierwszy rzut oka widać było, że coś tutaj nie gra.

Na ślub przybywali coraz to kolejni goście. Witali się i gratulowali parze młodej. Jednak to nie nowożeńcy wzbudzili najwięcej emocji podczas tej uroczystości. Matka pana młodego ubrała się w taką sukienkę, której z pewnością nie powinna była zakładać. Wszyscy skupiali swój wzrok głównie na niej. Panna młoda nie mogła uwierzyć w to co zrobiła jej teściowa. Niektórzy mogliby uznać to za jawną kpinę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestosowny strój matki pana młodego

Ślub to uroczystość, która rządzi się swoimi prawami. Dotyczy to również ubioru gości. Jeżeli chodzi o mężczyzn to wystarczy po prostu garnitur. W przypadku kobiet można zaobserwować pewne restrykcje. Jedną z nich jest zarezerwowanie koloru białego i jego pochodnych wyłącznie dla panny młodej. Teściowa jednak złamała tą zasadę.

Kobieta na ślub swojego syna ubrała się w koronkową sukienkę w białym kolorze. Oprócz tego jej sukienka była na tyle prześwitująca, że można było zobaczyć jaką bieliznę założyła teściowa panny młodej. Zajście było komentowane na forum internetowym poświęconym tematyce ślubnej. Internauci jednoznacznie stwierdzili, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie poinformowało o kolejnych przypadkach koronawirusa w Polsce. Chorych coraz więcej

2. Lekarz podał, kiedy nastąpi szczyt zachorowań na koronawirusa. Jest gorzej, niż wszyscy podejrzewali

Teściowa odebrała pannie młodej palmę pierwszeństwa i przyćmiła swoim strojem jej blask. Przez niego niektórzy goście mogli ją pomylić z wybranką jej syna. Nie da się ukryć, że na tego typu uroczystościach trzeba wystrzegać się tego typu zachowań.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  2. Hertha Berlin podała wyniki testów na wirusa. Co z Krzysztofem Piątkiem?
  3. Jest oficjalne stanowisko papieża Franciszka ws. obchodów Wielkanocy. Wierni przecierają oczy ze zdumienia
  4. Cudowny, stary przepis na blok czekoladowy z czasów PRL. Smakuje jak za dawnych lat, słodkie niebo w gębie
  5. Teresa Lipowska sama na grobie Emila Karewicza. Wypowiedziała poruszające słowa, nie da się opanować wzruszenia
  6. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa

Źródło: WP Kobieta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News