Na ślubie zostawiła miejsce dla zmarłego syna. Ujrzała kto je zajął, serce matki od razu zaczęło mocniej bić

Na ślubie zostawiła miejsce dla zmarłego syna. Ujrzała kto je zajął, serce matki od razu zaczęło mocniej bić Źródło: Pixabay / ericaa1215

Ślub był jej marzeniem, ale bardzo żałowała, że jej syn nie mógł zobaczyć jej osobiście. Dlatego przygotowała dla zmarłego nastolatka miejsce i opatrzyła je wyjątkowym napisem. Podczas ceremonii nie mogła powstrzymać łez, gdy zobaczyła, kto zajął jego krzesło.

Ślub, który planowała Becky Turner ze swoim narzeczonym Kellym, był swego rodzaju symbolem końca żałoby po jej dziecku. Chłopak niespodziewanie zmarł w wieku 19 lat. Miał po prostu pecha. Winna nie była powoli postępująca choroba, ale zbłąkana kula. Znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie i zapłacił za to najwyższą cenę. Porachunki lokalnych gangów kosztowały go życie, a jego matkę lata żałoby. Becky wiedziała jednak, że nie może dalej zwlekać z własnym życiem.

Ślub nie mógł obyć się bez hołdu dla syna

Kobieta nie była jednak gotowa zaplanować uroczystości nie uwzględniając w niej w żaden sposób swojego dziecka. Nie czułaby się dobrze, gdyby w tym wyjątkowym dniu pamięć po jej synu została odłożona na bok, jakby nie był już dla niej istotny. Dlatego przygotowała dla swojej nieżyjącej pociechy miejsce wśród gości. Na pustym krześle widniał napis.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jestem w niebie, kiedy Ty bierzesz ślub, więc co powinienem zrobić? Zejdę na ziemię, by spędzić ten dzień z Tobą. Zajmij mi miejsce, tylko jedno puste krzesło. Możesz mnie nie widzieć, ale tam będę - można było przeczytać.

Nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyła, kto przyszedł na jego miejsce

Becky myślała, że to koniec myśli o jej zmarłym synu na ten dzień. Była jednak w ogromnym błędzie. W pewnym momencie podczas ceremonii na miejscu przeznaczonym dla jej dziecka pojawił się obcy mężczyzna. Gdy przyjrzała mu się bliżej, uświadomiła sobie, kto to jest.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Okazało się, że narzeczony Becky za jej plecami zaprosił na ślub Jacoba Kilby'ego, mężczyznę, który po śmierci syna Becky otrzymał jego serce. Wzruszona kobieta miała okazję wziąć w dłonie stetoskop i posłuchać serca swojego dziecka, pompującego krew w ciele młodego mężczyzny. Dzięki temu mogła wejść w nowy etap w życiu z przekonaniem, że jej ukochane dziecko nie zmarło na darmo i dało komuś drugą szansę na szczęście.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejne świadczenie dla rodzin. Premier zapowiedział "wsparcie, jakiego nie było dotąd”
  2. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  3. Marta zobaczyła tytuł przelewu alimentów i zamarła. Od razu zagotowała się z wściekłości
  4. Nagły niesłychany dramat. Syn b. prezydenta Niemiec zadźgany na oczach tłumu
  5. Katarzyna Dowbor przeżywa bardzo trudne chwile. Stała się rzecz, której bała się od dawna

źródło: jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News