Ślub zamienił się w masakrę. Bijatyka gości była tak straszna, że interweniowała policja

Ślub zamienił się w masakrę. Bijatyka gości była tak straszna, że interweniowała policja Źródło: Unsplash/Fernanda Prado

Ślub skończył się ogromną bijatyką, w której udział wzięli nieomal wszyscy goście. Przerażona para młoda zmuszona była powierzyć zadanie uspokojenia rozjuszonych weselników policjantom. Nagrania trafiły do sieci i ciężko uwierzyć, że tak bardzo można zepsuć tak wspaniałą uroczystość.

Ślub tych dwojga zdecydowanie nie był spełnieniem ich marzeń. Sceny, do których doszło podczas imprezy weselnej, niejednemu zjeżą włos na głowie. To bijatyka rodem z filmów Quentina Tarantino, w której udział biorą prawie wszyscy goście. Chaos udało się powstrzymać dopiero stróżom prawa.

Ślub stał się miejscem bijatyki i wielkim rozczarowaniem dla pary młodej

13 października media społecznościowe obiegły nagrania z wesela, które odbyło się w hotelu Ramada w Wolverhampton w Wielkiej Brytanii. Uczestniczyli w nim goście z całego świata - i nieomal wszyscy wzięli udział w ogromnej bijatyce, która zepsuła uroczystość. Na nagraniach widać kobiety, które bezskutecznie próbują rozdzielić walczących.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Elegancko ubrani gości zwarli się w boju. Na jednym z ujęć widać mężczyznę, którego twarz i koszula pokryte są krwią. Do walki użyto krzeseł i kieliszków do wina. W tle widać również bogato ozdobiony hall hotelu, w którym rozegrały się przerażające sceny: bukiety róż, sterty porcelanowej zastawy, muślinowe zasłony w drzwiach. Do internetu wyciekł również inny filmik, który rzekomo pokazuje, że kontynuacja walki z wesela przeniosła się na ulicę przed hotelem.

Media donoszą, że pracownica hotelu trafiła do szpitala

Ratownicy poinformowali media, że w wyniku bijatyki podczas wesela do szpitala trafiła kobieta zatrudniona w hotelu Ramada. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale na pewno na zawsze zapamięta, co spotkało ją w miejscu pracy. Poza nią w związku z bijatyką do szpitala zostało przewiezionych jeszcze trzech mężczyzn.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Nieoczekiwany zwrot ws. morderstwa Adamowicza. Ktoś wiedział o planowanym zamachu?

Policja donosi, że co najmniej trzy osoby odniosły widoczne obrażenia na twarzy, ale nikt nie zgłosił napadu. 

- To było ohydne. Jednemu z kości dosłownie lała się krew z nosa. Tak nie powinno przebiegać żadne wesele. Goście zachowywali się jak zwierzęta - skomentował anonimowy weselnik. 

Kolejny anonimowy gość winą za okropny incydent obarczył alkohol.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Watykan wprowadza NOWY GRZECH. Wielu będzie bardzo zdziwionych
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać
  4. Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego
  5. Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił

źródło: o2

Następny artykuł