Gdy w drzwiach kościoła pojawiła się panna młoda, wszyscy zdębieli z wrażenia. Ksiądz aż się przeżegnał i odwrócił wzrok

Gdy w drzwiach kościoła pojawiła się panna młoda, wszyscy zdębieli z wrażenia. Ksiądz aż się przeżegnał i odwrócił wzrok Źródło: .

Ślub tej kobiety skończył się ogromnym skandalem ze względu na kreacje, którą postanowiła na siebie założyć. Jej bliscy nie mogli uwierzyć w to, ile zdecydowała pokazać panna młoda w tym wyjątkowym dniu. Nawet ksiądz nie był w stanie skoncentrować się na ceremonii.

Ślub to zazwyczaj radosna okazja. Każda panna młoda marzy o wspaniałej sukni, która sprawi, że będzie wyglądała jak księżniczka. Ta kobieta miała jednak bardzo specyficzną definicję "księżniczki" i postanowiła zrealizować ją od A do Z. Swoim pomysłem zszokowała krewnych, znajomych, a nawet księdza.

Ślub stał się miejscem skandalu, gdy pokazała się panna młoda

Pewnym jest, że kobieta bardzo dużo uwagi poświęciła swojej sukni ślubnej, a raczej temu, co przywdziała zamiast niej. Ciężko sobie wyobrazić, aby ta kreacja znajdowała się w ofercie jakiegokolwiek salonu z sukniami ślubnymi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To dwuczęściowy zestaw, który bardziej przypomina strój do tańca brzucha, niż coś, co można założyć na wesele. Gdyby którakolwiek z osób zaproszonych na ceremonię ubrała się tak, jak sama panna młoda, z pewnością zostałaby natychmiast wyproszona. W tym przypadku nie było jednak takiej opcji.

Kobieta spotkała się z ostrymi komentarzami

Chociaż pan młody zachował milczenie, w internecie po publikacji zdjęć zawrzało. Niejeden zwrócił uwagę na to, że zdjęcia wstawione przez pannę młodą na Facebooka daleko odbiegają od klasycznej, bajkowej wizji wesela - przynajmniej jeżeli chodzi o kreację głównej bohaterki tej historii. Wstrząśnięta była też rodzina i ksiądz, który odprawiał mszę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił

Chociaż zniesmaczeniu znajomych jak i nieznajomych z internetu ciężko się dziwić, pozostaje jedno pytanie i linia obrony tej kontrowersyjnej kreacji dla panny młodej - to w końcu ma być jej najważniejszy dzień i to jej powinno odpowiadać to, co na siebie założy. Dodatkowo na zdjęciach widać, że na jej brzuchu znajduje się pokaźny tatuaż. Co prawda nie sposób odszyfrować, co on przedstawia z niewielkiego zdjęcia, ale jest szansa, że stanowi dla kobiety ważną pamiątkę. Być może to właśnie to starała się wyeksponować, zakładając ekstrawagancką sukienkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił

- W innej sukience wyglądałaby świetnie, a tak to nie wiem czy idzie na swoje wesele czy pracuje w klubie ze striptizem - napisał anonimowy znajomy.

- Dzwoniła Britney Spears, koniecznie chciałaby odzyskać swoją sukienkę z 2002 roku - skrytykował pannę młodą internauta.

Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadchodzą DUŻE ZMIANY w kontrolach drogowych. Musisz się bardzo pilnować
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Mężczyzna umarł 2 lata wcześniej i zostawił po sobie nietypową rzecz. Znalazł ją jego pies, reakcja zwierzaka jest niemal ludzka
  4. Tak wyrafinowanych kotletów schabowych jeszcze nigdy nie jadłeś. Zdziwisz się, jak można do niego wykorzystać ziemniaki
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

źródło: popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News