40-letnia panna młoda zostawia puste miejsce dla zmarłego syna. Gdy widzi, kto zjawia się na jej ślubie, leją się łzy

40-letnia panna młoda zostawia puste miejsce dla zmarłego syna. Gdy widzi, kto zjawia się na jej ślubie, leją się łzy Źródło: .

Na ślub zapraszamy najbliższe nam osoby, z którymi chcemy spędzić ten najważniejszy dzień w naszym życiu. W tym przypadku panna młoda zostawiła jedno puste miejsce dla swojego zmarłego syna, które w pewnym sensie zostało mimo wszystko zajęte.

Najczęściej tworząc listę gości zaproszonych na ślub, w pierwszej kolejności myślimy o naszej rodzinie, a kto może być bliższy matce niż jej syn. Niestety Becky Turner straciła swojego syna jeszcze przed swoim ślubem. Triston zginął w koszmarnym wypadku, kiedy to został przypadkowo postrzelony. W tym momencie życie jego mamy wywróciło się do góry nogami.

Becky Turner postanowiła, że pozostawi jedno puste miejsce właśnie dla swojego ukochanego syna, który cały czas jest obecny w jej sercu. Na krześle stanęła specjalna tabliczka upamiętniająca Tristona, na której widniał napis, że nastolatek cały czas jest przy swojej mamie.

 - Podczas Twojego wesela jestem w niebie. Więc co zrobię? Zejdę na ziemię, aby spędzić je z Tobą, więc oszczędź mi jedno puste krzesło. Nie zobaczysz mnie, ale ja tam będę - napisano.

Na ślub zaproszono specjalnego gościa

W czasie przygotowań do samego ślubu mąż Becky Kelly cały czas pracował nad specjalną niespodzianką dla swojej ukochanej. Kiedy zginął Triston, jego rodzina zadecydowała, aby oddać jego narządy na przeszczepy, aby nastolatek mógł uratować czyjeś życie.

Dzięki tej decyzji swoją drugą szansę otrzymało aż 5 osób, z czego jedna z nich dostała serce Tristona. Kelly przez wiele miesięcy próbował nawiązać kontakt właśnie z tą osobą, w której klatce piersiowej bije serce syna Becky. W końcu mu się to udało i mężczyzna został zaproszony na uroczystość. Oczywiście panna młoda nie miała o niczym pojęcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy Becky i Kelly mieli zostać już oficjalnie małżeństwem, cała uroczystość została przerwana przez jedną osobę, a był nią Jacob Kilby, który żył właśnie dzięki przeszczepowi serca Tristona. Kiedy panna młoda poznała całą historię stojącą za pojawieniem się nieznajomego mężczyzny, popłakała się ze wzruszenia. Co więcej, Jacob wyciągnął stetoskop, aby Becky mogła usłyszeć bicie serca swojego syna pierwszy raz od tamtego tragicznego dnia. 40-latka podzieliła się swoimi przemyśleniami i odczuciami w Internecie, a jej wpis trafił do setek tysięcy osób, wzruszając wiele z nich do łez.

Dzisiaj grzeje: 1. 40-letnia panna młoda zostawiła puste miejsce dla zmarłego syna. Gdy zobaczyła, kto zjawił się na ślubie, nie mogła powstrzymać łez
2. Miliony Polaków padło ofiarą oszustwa. Chodzi o fałszywe ubezpieczenia. Możesz odzyskać pieniądze

- To najwspanialszy prezent… najpiękniejsza niespodzianka w moim życiu! Każdy zostawia po sobie jakąś spuściznę, a ja jestem dumna, że dziedzictwem mojego syna jest umożliwienie dalszego życia innemu człowiekowi - napisała Becky na swoim profilu facebookowym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  2. Mąż odkrył, że żona go zdradza. Przed drzwiami konkubenta zostawił śmierdzący prezent. Po chwili wiedziała cała wioska
  3. Policjanci zatrzymują babcię, która gubi na ulicy pieniądze. Kiedy się dowiadują skąd je ma, są w szoku!
  4. Dziewczynka wkłada rękę do lalki. To, co robi po chwili sprawia, że cała widownia "Mam talent" zaczyna krzyczeć
  5. Tata porzucił córkę, gdy zobaczył jej twarz. 22 lata później ona pokazała światu, że prawdziwe piękno tkwi wewnątrz nas

 

źródło: Lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News