Najsłynniejszy polski detektyw wziął ślub. Rutkowski wydał milion złotych na uroczystość

Najsłynniejszy polski detektyw wziął ślub. Rutkowski wydał milion złotych na uroczystość Źródło: youtube/patriot24.tv/

Ślub Rutkowskiego i Mai na długo zapadnie w pamięci nie tylko samych państwa młody, ale i gości czy wielu Polaków. Bajkowa ceremonia i wesele na bogato, to jedynie przedsmak tego, co działo się w minioną sobotę.

Ślub znanego polskiego detektywa kosztował prawdziwe krocie. Młoda para zadbała o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, by weselnicy spędzili z nimi miło czas, celebrując wyjątkowy dzień. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w zapierającej dech w piersiach scenerii, a przyjęcie było pełne pysznych rozmaitości, których goście mogli próbować przez całą noc. 

Bajkowy ślub Rutkowskiego

W minioną sobotę Krzysztof Rutkowski i Maja Plich stanęli na ślubnym kobiercu, by oficjalnie umocnić swój związek. Ceremonia odbyła się w pałacu w podwarszawskim Rozalinie. Biały dywan, mnóstwo kwiatów i oni - największe gwiazdy tego dnia. Ukochana detektywa zaprezentowała się w zdumiewającej sukni z opadającymi ramionami i wcięciem na dekolcie. Pan młody natomiast postawił na prostotę, bowiem założył tradycyjny, czarny garnitur oraz muchę, która dodała mu elegancji. 

Wszystko prezentowało się niesamowicie, a wzruszenia nie brakowało zarówno u państwa młodych, jak i u gości. Maja z dumą ogłosiła, że przyjmuje nazwisko męża, na co wszyscy zareagowali gromkimi brawami. Po zapierającej dech w piersiach ceremonii zaślubin, weselnicy udali się na przyjęcie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wesele marzeń słono go kosztowało. Rutkowski wydał milion złotych 

Wesele było równie dostojne co ślub. Stoły aż uginały się od wyszukanych potraw, a miłośnicy alkoholi mogli do woli kosztować rozmaitych trunków. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: "Próbował wyskoczyć przez okno, popełnić samobójstwo". Dramatyczny zwrot w otoczeniu Piotra Woźniaka-Starak

2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

Jak podaje Super Express, który towarzyszył parze tego wyjątkowego dnia, goście mogli skosztować między innymi roladek z buraczków z kozim serem kremem śliwkowym z dodatkiem rumu, krem z kalafiora z wanilią oraz konfitowaną gęś owsianą z fasolką szparagową z sosem z czerwonego wina z musztardą francuską. Wszystko nie tylko wspaniale się prezentowało, ale i swoje kosztowało. Wiadomo, że panna młoda pokazała się tego dnia w kilku kreacjach, do tego Rutkowski zatrudnił sztab ochroniarzy. Muzyka na żywo i wiele innych przyjemności, kosztowało młodą parę aż milion złotych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. Pierwsza reakcja Agnieszki Szulim na zaginięcie męża wprawia w osłupienie. Ludzie którzy wcześniej ją wspierali, teraz zamilki
  4. Z samego rana policja wydała pilne oświadczenie ws. poszukiwań Woźniaka-Staraka!
  5. Dlaczego nie było z nim ochrony?! Dziwne fakty ws. zaginięcia męża Woźniak-Starak zaczynają wpływać na powierzch

Źródło: superexpress

Następny artykuł