Państwo młodzi dostali na swoim ślubie ponad 100 kopert. Gdy otworzyli jedną z nich odebrało im mowę

Państwo młodzi dostali na swoim ślubie ponad 100 kopert. Gdy otworzyli jedną z nich odebrało im mowę Źródło: .

Ślub to kosztowna ceremonia, która zdaniem wielu powinna się zwrócić małżeństwu. Wkrótce po weselu państwo młodzi pożałowali, że je wyprawili. To, co goście włożyli młodym do kopert, bardzo ich zasmuciło. "Postanowiliśmy nawet nie próbować ustalać od kogo była, żeby nie psuć sobie krwi" - wyznała zrozpaczona panna młoda.

Ślub był niezapomnianym wydarzeniem, które para młoda po latach wspomina bardzo miło. Po weselu wydarzyło się jednak coś, czego nowożeńcy nie mogą zrozumieć. Sytuacja wywołuje u panny młodej skrajnie negatywne emocje.

 - Gdy otworzyliśmy koperty byliśmy wstrząśnięci. Czegoś takiego jeszcze nigdy wcześniej nie widzieliśmy - wyznała Paulina.

Goście weselni tym zachowaniem zepsuli im ślub

Para młoda zaprosiła na swoje wesele wielu gości, którzy świetnie bawili się w pięknie przystrojonej sali. Po uroczystości bardzo chwalili sobie organizatorów, którzy zadbali o nawet najmniejszy szczegół, aby te kilka godzin było dla wszystkich czasem niezapomnianej zabawy. Goście raczyli się dobrej jakości trunkami, a muzykę grała jedna z lepszych kapel w okolicy.

Wszyscy najedli się i napili, ale w podziękowaniu wcale nie pozostawili parze młodej drogich prezentów czy po brzegi wypchanych pieniędzmi kopert. Stało się zupełnie coś innego, czego para młoda wcale się nie spodziewała. Prawdę o swoich gościach odkryli dopiero wówczas, gdy otworzyli wszystkie koperty, jakie otrzymali, a było ich ponad 100.

W kilku kopertach znajdowały się pocięte gazety

Szczególnie przykro zrobiło się pannie młodej, gdy otworzyła wszystkie koperty. Wewnątrz kilku z nich nie znalazła zupełnie nic. Kilka zaś były wypchane po brzegi... gazetami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Tych kopert było mnóstwo. Nie we wszystkich znaleźliśmy kartki z życzeniami i podpisami ofiarodawców. Co ciekawe, wszystkie koperty z dużymi kwotami były podpisane. Było też kilka, w których nie było pieniędzy. I naprawdę nie przeszkadza mi to, że moja ciocia dała mi po prostu album ze zdjęciami, kwiaty i kartkę pamiątkową, ale kiedy otworzyłam kopertę w której była poskładana kartka do drukarki, było mi strasznie przykro - opowiedziała wyraźnie wstrząśnięta panna młoda w rozmowie z Wirtualną Polską.

Internauci czytając historię Pauliny nie mogli uwierzyć, że spotkała ją tak przykra historia. Jak twierdzą - słyszą podobną opowieść nie pierwszy raz, a tego typu chytre rozwiązania są według nich "na porządku dziennym".

ZOBACZ TAKŻE

  1. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  2. Tragedia znanego sportowca. Wychowuje samotnie córkę. Matka PORZUCIŁA dziecko
  3. Tego nie wiedział prawie nikt. Kultowy Tadeusz Drozda spokrewniony jest z gwiazdorem serialu "Ranczo"
  4. Pojawiła się nowa teoria dot. śmierci Dawidka. Ekspert przedstawił tezę o nieszczęśliwym wypadku
  5. Ponure doniesienia znad polskiego morza. Babcia z wnuczkiem na rękach spadła z wysokości i uderzyła głową w beton
  6. Nikt nie zauważył niepokojących sygnałów ws. Dawidka. Zastanawiające słowa psycholog sądowej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu