Tata panny młodej zmarł krótko przed jej ślubem. Na weselu brat zrobił rzecz, po której wszyscy zaczęli płakać

Tata panny młodej zmarł krótko przed jej ślubem. Na weselu brat zrobił rzecz, po której wszyscy zaczęli płakać Źródło: YouTube Michael LaFrance

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Dzień, w którym przysięgamy miłość, wierność i uczciwość małżeńską ukochanej osobie, jest czasem, który chcemy celebrować w gronie rodziny i przyjaciół. Ich obecność dodaje tej chwili podniosłości. Dzielenie się szczęściem z ukochanymi osobami jest więc niezwykle ważne. Niestety, nie wszyscy mają taką możliwość.

Ślub jest wydarzeniem, na którym nie może zabraknąć osób, które towarzyszyły nam przez całe życie. Niestety, czasem ukochani ludzie odchodzą przed tym ważnym wydarzeniem. Dla państwa młodych szczególnie trudne jest zawarcie związku małżeńskiego bez rodziców. W takiej sytuacji była Andrea, której tata zmarł na raka niedługo przed zaplanowaną ceremonią. W ostatnich chwilach życia mężczyzna poprosił córkę, żeby nie zmieniała daty wydarzenia ze względu na jego śmierć. Kobieta postanowiła spełnić jego prośbę. 

Ślub tej panny młodej był wyjątkowy

Rodzina panny młodej oraz jej narzeczony wiedzieli, jak wiele znaczył dla niej ukochany ojciec. Jego strata była dla dziewczyny niezwykle bolesnym wydarzeniem. Przed wieściami o chorobie rodzica, Andrea marzyła o tym, żeby zatańczyć z tatą swój pierwszy taniec. Kiedy uświadomiła sobie, że taka sytuacja nie będzie mogła mieć miejsca, była załamana. Panowie z jej najbliższej rodziny nie mogli patrzeć na cierpienia młodej narzeczonej. Postanowili, że dołożą wszelkich starań, żeby ten dzień był jak najbardziej zbliżony do wizji, którą sobie zaplanowało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wesele rozpoczęło się od poruszającego wystąpienia brata panny młodej. Mężczyzna dużo mówił o temat straty, której doświadczyli, tracąc ojca. Po chwili orkiestra zagrała piosenkę, którą panna młoda wybrała na swój pierwszy taniec z tatą. Wokalistą był nie kto inny, tylko jej brat. Do kobiety zaczęli podchodzić mężczyźni z rodziny, każdy z nich poświęcał chwilę na taniec z nią. Andrea nie kryła łez wzruszenia, gest brata był dla niej niezwykle emocjonalny. Wszyscy goście obecni na weselu byli wzruszeni tą chwilą.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki podjął decyzję. Znika uciążliwy zakaz, wielu Polaków odetchnie z ulgą

2. Nie żyje 15-letni Kuba. Nastolatek stanął w obronie swojej koleżank

Brat panny młodej sprawił, że dzień ślubu, mimo tragicznych okoliczności, był dla jego siostry niezapomniany i pełen pozytywnych emocji. Dzięki temu gestowi Andrea poczuła, że ukochany tata jest cały czas blisko niej i pomimo tego, że zmarł, nie opuścił swojej rodziny. Wideo, które pojawiło się w internecie doprowadziło do łez wielu internautów. Można obejrzeć je na platformie YouTube na kanale Michael LaFrance. Miłość i wsparcie rodzeństwa są godne podziwu. Co myślicie o tym niezwykłym prezencie, który dla panny młodej przygotował jej brat?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesamowicie zdrowy domowy syrop z natki pietruszki oczyszczający tętnice. Jego zalety powalają
  2. Marcin Gortat pojawił się w TVP i powiedział o powiększeniu rodziny. Mówi o wymaganiach względem partnerki
  3. Nastolatek zaczął wyśmiewać starszego pana. Emeryt odpowiedział w najlepszy sposób, czapki z głów
  4. Tata panny młodej zmarł krótko przed jej ślubem. Na weselu brat zrobił rzecz, po której wszyscy zaczęli płakać
  5. Na pogrzebie dziadka pokazała jego ostatnie zdjęcie. Chwilę później babcia wyciągnęła z torebki jedną rzecz, ciężko powstrzymać łzy
  6. Lepiej nie spożywaj popularnych produktów z listy. GIS wycofał wszystkie z nich, mogą być bardzo groźne dla zdrowia


Źródło: Podaj.to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News