Mieli mieć piękną pamiątkę po swoim ślubie. Zamiast tego obejrzeli zdjęcia i pobledli, musieli natychmiast reagować

Mieli mieć piękną pamiątkę po swoim ślubie. Zamiast tego obejrzeli zdjęcia i pobledli, musieli natychmiast reagować Źródło: pexels.com

Wiele par wspomina swój ślub w gronie najbliższych, oglądając pamiątkowe zdjęcia. Gdy ta para młoda zobaczyła fotografie, długo nie mogła się otrząsnąć.

Dla każdej pary ślub jest wydarzeniem niezwykłym. Niektóre pamiątki przez lata są wyciągane i służą jako atrakcja podczas spotkań towarzyskich. To małżeństwo jednak bardzo się zdziwiło, kiedy zaczęło przeglądać zdjęcia.

Większość osób długo wybiera odpowiedniego fotografa na swój ślub. Nikt nie chce, aby zdjęcia z ceremonii i wesela były kiczowate. W dodatku osoba, która robi zdjęcia parze młodej i weselnikom, za swoją pracę często bierze niemałe wynagrodzenie. Państwo młodzi tym bardziej uważają, aby nie popełnić błędu, dokonując wyboru fotografa. Bohaterowie tego artykułu jednak mogą mieć pewne wątpliwości - ewentualnie duże poczucie humoru.

Ślub jak z obrazka

Ta para młoda długo planowała swój ślub. Osoby, które nie przeżyły tego na własnej skórze, nie wiedzą, że wydarzenie to nie tylko jest okazją do hucznej zabawy, ale wywołuje również sporą dawkę stresu. Jednak państwo młodzi z dbałością pochylili się nad wszystkimi elementami, które sprawiają organizatorom wesela najwięcej problemów. Wybrali odpowiedni zespół oraz salę. Gości usadzili w taki sposób, aby podczas imprezy nie doszło do żadnych kłótni. Dużo wcześniej też przygotowali swoje kreacje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na swój ślub zatrudnili doświadczonego i godnego zaufania fotografa... a przynajmniej tak im się wydawało. Cała ceremonia oraz wesele przebiegły bez żadnych wpadek. Kiedy już wszyscy doszli do siebie po tej niezwykłej uroczystości, przyszedł czas na pamiątki ślubne - prezenty, film oraz zdjęcia. Świeżo upieczeni małżonkowie zebrali się z rodziną, żeby oglądać pamiątkowe fotografie, aż nagle zobaczyli coś, czego się nie spodziewali.

Dzisiaj grzeje: 1. Najpierw Lipko, teraz ona. Nie żyje kolejna legendarna polska gwiazda, trudno powstrzymać łzy
2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

Każdy fotograf zrobi wszystko, żeby ślub na zdjęciach wyglądał spektakularnie. Jednak ten artysta postarał się aż za bardzo. Małżonkowie długo nie mogli dojść do siebie po tym, jak zobaczyli specjalnego gościa, który zjawił się podczas ich wesela. Na jednej z fotografii, kiedy państwo pozują pod kościołem, na niebie pojawił się sam Jezus. Widocznie fotograf uznał to za świetny dowcip. A może był niezwykle religijny i w ten sposób chciał przekazać młodej parze, że Bóg nad nimi czuwa? Nie wiadomo tylko, czy para młoda podziela to poczucie humoru. W końcu nie płacili mu za tworzenie kolaży.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niezwykłej operacji guza mózgu towarzyszyły dźwięki skrzypiec. Na instrumencie grała sama pacjentka
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Mieli mieć piękną pamiątkę po swoim ślubie. Zamiast tego obejrzeli zdjęcia i pobledli, musieli natychmiast reagować
  4. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
  5. Miał być sukces, a jest wtopa i skandal. Zaraz po premierze filmu o Zenku, podano katastrofalne kulisy
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: boredpanda.com

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News