Podczas ślubu pan młody wyznał miłość innej. Panna młoda płakała ze szczęścia, nie mogła uwierzyć własnym oczom

Podczas ślubu pan młody wyznał miłość innej. Panna młoda płakała ze szczęścia, nie mogła uwierzyć własnym oczom Źródło: youtube/ Rec On Cine Concept

Ślub wyglądał zupełnie inaczej, niż zaplanowała sobie panna młoda. Nie podejrzewała, że podczas ceremonii jej ukochany wyzna miłość innej. Nie potrafiła powstrzymać łez.

Ślub planowali od wielu miesięcy, dbając o najdrobniejszy szczegół. Rezerwacja sali i terminu w kościele, zaproszenie wszystkich gości, zadbanie o menu i dobór odpowiednich kreacji na jedyny taki dzień w życiu. Kosztowało ich to wiele stresu, choć byli podekscytowani, że już niebawem powiedzą sobie sakramentalne "tak". W końcu nadeszła wielka chwila. Pełni wzajemnej miłości stanęli przy ołtarzu z myślą, że za moment zostaną mężem i żoną. Początkowo ceremonia przebiegała zupełnie zwyczajnie i chyba nikt nie spodziewał się, że nagle dojdzie do czegoś takiego. 

Ślub, którego nie da się zapomnieć. Pan młody nagle wyznał miłość innej, goście nie mogli uwierzyć

Jefferson i Jessica w końcu doczekali się dnia, w którym oficjalnie mieli zostać połączeni węzłem małżeńskim. Marzyli o tej chwili od dawna, dlatego, gdy wreszcie stanęli przed ołtarzem ich szczęście mieszało się ze stresem i wzruszeniem. Ceremonia minęła w ułamku sekundy, aż w końcu nadszedł kulminacyjny moment zwieńczający cały ślub. Para miała wymienić przysięgi. Mężczyzna wziął w dłonie mikron i ku zaskoczeniu wszystkich, wcale nie zwrócił się do ukochanej, a do stojącej z tyłu 8-letniej Giovanny. Pan młody wyznał, że bardzo ją kocha i zamierza dbać o nią każdego dnia. Dziewczynka jest córką Jessiki, którą Jefferson niemal od razu zaczął traktować, jak własną pociechę. Słowa jakie padły wówczas z jego ust doprowadziły wszystkich do łez. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Gdybym miał prosić o coś Boga, to tylko o to, abyś była moją córeczką. Byłbym najdumniejszym ojcem na świecie, mając tak piękną, inteligentną i wykształconą córkę jak ty - powiedział wyraźnie wzruszony. 

Panna młoda nie mogła uwierzyć własnym oczom. Słysząc, w jaki sposób Jefferson zwraca się do jej małej córeczki, nie potrafiła powstrzymać emocji. Duma i szczęście przepełniły jej serce tym bardziej, gdy po chwili to 8-latka zwróciła się do swojego nowego taty. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili. Nie żyje słynny reżyser i 3 osoby z jego rodziny, okropne doniesienia

2. Kim tak naprawdę jest Agnieszka Kotońska z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia

- Ja również daję ci moją miłość, będę o Ciebie dbała, chroniła i nie pozwolę, aby coś ci się stało - powiedziała zapłakana Giovanna, a para postanowiła wzruszające nagranie ze ślubu zamieścić w sieci, gdzie internauci wprost oszaleli na jego punkcie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Mistrz świata w skokach narciarskich wraca do startów. Zobaczymy go już w Rasnovie
  3. Nie jest dobrze. Beata Tyszkiewicz opadła z sił, jest zrezygnowana
  4. Rodzina królewska legnie w gruzach? Ujawniono, że księżna Diana miała córkę
  5. Widzowie wpadli w furię. Najlepszy serial TVP nieoczekiwanie znika z telewizji, miliony fanów zawiedzionych
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News