Miesiąc temu informacja o ich ślubie rozgrzała wszystkie polskie media. Właśnie się rozstali

Miesiąc temu informacja o ich ślubie rozgrzała wszystkie polskie media. Właśnie się rozstali Źródło: Instagram/Blanka Lipińska

Kilka tygodni temu para świętowała swój ślub. Media rozgrzała informacja o ich weselu. Szybko jednak okazało się, że para nie jest sobie pisana. Ich związek bardzo szybko się rozpadł, a ich małżeństwo właśnie się zakończyło.

Ślub tej pary zainteresował wszystkie media. Chociaż ich fanom wydawało się, że są zgraną i świetnie dobraną parą to jednak okazało się, że nie są sobie pisani. Po kilku tygodniach od zawarcia związku małżeńskiego celebryci poinformowali, że już nie są razem. Ich miłość niestety nie trwała długo. 

Ślub odbył się kilka tygodni temu

Blanka Lipińska i Maciej Buzala pobrali się kilka tygodni temu. Wszyscy myśleli, że ich związek przetrwa do końca życia. Fani byli zachwyceni wiadomością o ich ślubie i zasypali parę gratulacjami oraz komplementami. Nic nie zwiastowało nagłego rozstania. Okazało się, że jednak nie są sobie pisani. 

Blanka Lipińska opublikowała oświadczenie

Na instagramowym profilu Blanki Lipińskiej po niedługim czasie od ogłoszenia radosnej nowiny pojawił się wpis, że ślub pary był tak naprawdę fikcją. Pisarka nabrała swoich fanów i okazało się, że wszystko było zrealizowane na potrzeby filmu, który aktualnie kręci autorka. Teraz wielbiciele gwiazdy doznali kolejnego szoku. Kobieta wyznała, że definitywnie rozpadł się jej związek z Maciejem Buzalą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Uważamy, że to w ogóle nie jest wasza sprawa, ale jesteśmy naciskani przez naszych followersów. To będzie wyznanie tego tygodnia, a mianowicie rozstaliśmy się. Jak widzicie, nie oznacza to, że między nami coś się zmieniło. Wciąż się kochamy, ale uznaliśmy, że jesteśmy lepszymi kumplami niż związkiem. Ostatnie miesiące pokazały nam, że mamy dla siebie za mało czasu. Poza tym ja potrzebuję rozmowy, a Maciej spokoju i na tym polegał problem - powiedziała Blanka Lipińska na swoim Instagramie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Martwego noworodka przewieziono do kostnicy. Nagle dziecko zaczęło się ruszać, ale przerażony pracownik wypełnił bezlitosne polecenie szefa

Ponadto pisarka poprosiła, aby fani nie nalegali na ich powrót do siebie. 

- Jesteśmy najlepszym przykładem na to, że można podjąć spokojną, rozsądną decyzję. Jeżeli ludzie do siebie nie pasują, to nie zmuszać się, nie brnąć w to, tylko zostać przyjaciółmi. Nie mamy ochoty, żebyście mówili nam: „Ojej, wrócicie do siebie? Jesteście taką piękną parą”. Dalej będziemy ładni. Będziemy ładnymi przyjaciółmi” - dodała Lipińska. 

Pisarka i jej były ukochany pozostają na przyjacielskich stosunkach. Po oficjalnym rozstaniu postanowili pójść razem do kina. W dalszym ciągu spędzają razem czas i chcą utrzymywać ze sobą dobry kontakt.

Wyświetl ten post na Instagramie.

...wyszłam za mąż-zaraz wracam 🤘🏼 To tyle co chce Wam pokazać ☺️ Brawo my 👏🏼 Udało się utrzymać w tajemnicy 😈 Dziękuje wszystkim, którzy nam pomogli i zechcieli uczestniczyć w tej krótkiej, wyjątkowej chwili razem z nami ❤️ Nie sądziłam, że to będzie tyle śmiechu i zabawy 😂 @maciejbuzala dziękuje za wszystko, KOCHAM CIĘ 💋 @kujawa.patrycja_designer dziękuje za suknię i welon, który sprawił, że ten jeden raz, wyglądałam niemal jak grzeczna💋 nawet ksiądz się nie skumał, że stoi przed nim „pomiot szatana” 😂😈 @anna.mackiewicz dziękuje za włosy i za to, że stałaś u mego boku, kiedy czekałam aż się spopiele 💋 👰🏼+🤵🏻=🔥 ...a teraz do roboty, po chwili przerwy jutro wracamy na plan 💪🏼

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka BEZCZELNIE oszukiwała swoich klientów. Kara dla sklepu będzie olbrzymia
  2. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  3. Przykry incydent w rodzinie Kamila Durczoka. Syn wyrzuconego z TVN gwiazdora wymierzył mu bolesny cios
  4. Wiadomo już, kiedy będziecie musieli wyciągnąć z szafy zimowe kurtki. Prognoza pogody na najbliższy czas niejednego zdołuje
  5. Niestety, media obiegły nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje Włodzimierz Mucha

źródło: Jastrząb post

Następny artykuł