Nagle na ślub wparowała była pana młodego. Wpadła w taki szał, że gości zamurowało, nie obeszło się bez policji

Nagle na ślub wparowała była pana młodego. Wpadła w taki szał, że gości zamurowało, nie obeszło się bez policji Źródło: unsplash/Bridget Flohe

Ślub był zaplanowany do najdrobniejszego szczegółu. Wszystko miało pójść zgodnie z planem, ale ceremonia została przerwana przez byłą dziewczynę pana młodego. Kobieta zrobiła taką awanturę, że nie obyło się bez interwencji policji.

Ślub planowali już od dłuższego czasu. Przyszli małżonkowie postarali się zrobić wszystko, by goście na długo zapamiętali ten dzień. Stroje były gotowe, bukiety odebrane z kwiaciarni, a cała rodzina i przyjaciele czekali na młodą parę, która zmierzała do kościoła. W końcu po długich oczekiwaniach rozbrzmiała muzyka i pojawili się zakochani, a razem z nimi jeszcze jedna kobieta.

Ślub bez tortu

Całe zdarzenie zrelacjonował właściciel piekarni, pewnego dnia tuż przed zamknięciem zadzwoniła do niego kobieta, która chciała natychmiast wykupić wszystkie pączki, które są na stanie. Piekarz zdziwił się, że nagle w nocy ktoś chce wykupić całą partię słodyczy. Okazało się, że była to organizatorka ślubna, która na jednym z przyjęć musiała improwizować.

Podczas jednego z organizowanych przez nią wesel tort został zniszczony. Piekarz nie wiedział czemu, ale dowiedział się, że jego słodycze będą rozdawane w ramach tortu weselnego, ponieważ panna młoda jest wielką fanką pączków. Organizatorka pojawiła się w sklepie tuż przed zamknięciem i uratowała wesele. Do piekarza po dwóch tygodniach przyszła para, która wyjawiła mu sekret zniszczonego tortu.

Była dziewczyna niszczy cały ślub 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Państwo młodzi, których uratował pączkami, wyjawili mu tajemnicę ich ślubu. Pojawiła się na nim była dziewczyna pana młodego, która za wszelką cenę chciała doprowadzić do zrujnowania całego przyjęcia. Wściekła wpadła na wesele i rzuciła tortem w nowożeńców. 

Nie zakończyła na tym. Chwyciła też za butelki z winem i krzycząc rzucała nimi dookoła. Na szczęście na sali w ekspresowym tempie pojawiła się policja, której udało się obezwładnić kobietę, żeby wszyscy mogli wrócić do zabawy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Gwałcił je bez opamiętania, druzgocące doniesienia

Goście, którzy dostali pączki zamiast tortu, byli zachwyceni pomysłem organizatorki przyjęcia. Udało jej się doprowadzić do tego, że zapomnieli o awanturze byłej dziewczyny pana młodego i dobrze się bawili.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz nawet KILKADZIESIĄT tysięcy złotych. Jest tylko jeden warunek
  2. Ujawniono największy sekret Zbigniewa Wodeckiego. Prawda wyszła na jaw po latach. Fani nie mogą uwierzyć
  3. Pies zobaczył swoją właścicielkę po dwóch latach rozłąki. Jego reakcja jest rozbrajająca, wszystko się nagrało
  4. Amanda była z małą córką w sklepie. Obca kobieta osaczyła dziecko i wyszeptała mu do ucha słowa, które zmroziły mamie krew w żyłach
  5. Sanepid pilnie wycofuje z Biedronki popularne ciasteczka. Lepiej ich nie jeść, bo może się to bardzo źle skończyć

źródło: popularne

Następny artykuł