Monika zapraszała gości na ślub. Nie przyjdą, powód doprowadził ją do furii

Monika zapraszała gości na ślub. Nie przyjdą, powód doprowadził ją do furii Źródło: Pixnio/Marko Milivojevic

Monika zaprosiła gości na ślub, ale tuż przed wydarzeniem nagle zmienili decyzję i zdecydowali, że nie przyjdą. Przyszła panna młoda jest załamana oraz oburzona ich zachowaniem. Zwłaszcza, że powód, według niej, jest tylko zwyczajną wymówką, która ma niewiele wspólnego z prawdą.

Jeszcze do niedawna goście potwierdzali swoją obecność, zarzekali się, że przyjdą na ślub. Teraz natomiast nagle masowo zmieniają zdanie. Monika jest jedną z poszkodowanych przyszłych panien młodych. Na jej drodze co rusz pojawiają się pewne przeszkody, teraz problem zaczęli stanowić goście, którzy nagle decydują, że jednak nie przyjdą.

Monika zaprosiła gości na ślub, teraz nagle masowo odmawiają, powód doprowadził ją do szału

- Jeszcze tydzień temu goście potwierdzali obecność, a teraz mówią, że po informacjach przeczytanych w sieci nie przyjdą. Jest mi przykro, bo często koronawirus jest traktowany jako wymówka. Nie boją się jechać na wczasy, ale na wesele przyjść już tak... - mówi rozżalona Monika, która już 1 sierpnia ma stanąć z przyszłym mężem przed ołtarzem.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że Monika w ogóle nie wiedziała, co robić z zaplanowanym ślubem. Na początku uzgodniła z narzeczonym, że nie chcą zmieniać terminu, więc jeśli nadal nie będzie możliwości zorganizowania wesele, wezmą tylko ślub. Po poluzowaniu obostrzeń cieszyli się, że mogą zorganizować małe wesele. Niestety problem zaczęli stanowić goście.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Media co rusz obiegają informacje o tym, że na kilku weselach pojawiła się osoba zakażona koronawirusem, która zaraziła kolejne osoby. Wskutek tych wieści goście zaczęli masowo odmawiać udziału w imprezie, obawiając się choroby. Monika wyznaje, że jest jej zwyczajnie przykro, ponieważ wyjazd na wczasy nie stanowi problemu dla jej gości, a wesele już tak.

Dzisiaj grzeje: 1. Była żona Jacka Kurskiego przerwała milczenie. Ujawniła ostre kulisy ich rozwodu

2. Media donoszą o możliwej dymisji Szumowskiego. Minister Zdrowia komentuje

Mieszkanka Krakowa jest zmęczona i zdenerwowana tym, że Polacy uważają organizację wesela za szaleństwo. Kobieta wyznaje, że jej zdaniem panuje nagonka mediów, zwłaszcza lokalnych. Monika żali się, że czytając artykuły w internecie rzeczywiście można dojść do wniosku, że koronawirus jest na co drugim weselu, co nie jest prawdą. Od 6 czerwca odbyło się już kilka tysięcy przyjęć, z czego na większości z nich nie doszło do żadnych nieprzyjemnych sytuacji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. COVID-19 w reprezentacji Polski. Stwierdzono nowe zakażenie, cała drużyna w kwarantannie
  2. Hitowe odkrycie, kotlety schabowe z niebywałą niespodzianką. Lepszych nie jadłeś
  3. Dramat w mazowieckim. Kobieta przedarła się przez ogień, żeby ratować swoje dzieci, nie wszyscy przeżyli
  4. Polacy dostają identyczną wiadomość, znamy treść. Są w niebezpieczeństwie, pod żadnym pozorem nie wolno odpowiadać
  5. Kulisy ślubu Jacka Kurskiego wyciekły do mediów. W pewnym momencie wszyscy zamilkli, gdy pojawiła się jedna osoba
  6. Dramat w mazowieckim. Kobieta przedarła się przez ogień, żeby ratować swoje dzieci, nie wszyscy przeżyli

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News