Tragikomiczne, 20-latka bierze ślub z nieżywym ukochanym. Ceremonia przyprawia o dreszcze [ZDJĘCIA]

Tragikomiczne, 20-latka bierze ślub z nieżywym ukochanym. Ceremonia przyprawia o dreszcze [ZDJĘCIA] Źródło: .

Ślub jest dniem, na który z niecierpliwością czekają państwo młodzi. W tym przypadku czekała tylko panna młoda. 20-latka, nie zważając na zdanie innych, zdecydowała się na nietypową ceremonię, w której wzięła udział razem ze swoim nieżywym ukochanym. Zdjęcia ślubne przyprawiają o dreszcze.

Ślub został starannie przygotowany, panna młoda miała na sobie piękną suknię ślubną, bukiet był ze świeżo ściętych kwiatów, chociaż na ceremonii nie pojawiła się cała rodzina, kobieta wiedziała, że ten dzień jest najpiękniejszym dniem w jej życiu. Nie przeszkadzało jej nic, bo wiedziała, że tego dnia rozpoczyna się reszta jej życia. 

Ślub do którego nie chciała dopuścić cała rodzina 

20-letnia Felicity Kadlec Rossi nie zakochała się w koledze ze studiów czy w mężczyźnie przypadkiem poznanym na imprezie. Dziewczyna od dawna darzyła uczuciem, coś z czym nie mogła pogodzić się jej cała rodzina. Felicity Kadlec Rossi ma za sobą wyjątkowo ciężkie chwile, przed rokiem zmarł jej tata. To właśnie w tych wyjątkowo smutnych momentach, Felicity odnalazła swoją miłość. 

Ślub odbył się w Tiverton, który przynależy do stanu Rhode Island. Na skromnej ceremonii pojawili się przyjaciele 20-latki, ale zabrakło najbliższej rodziny, która nie jest w stanie zrozumieć, co kieruje młodą kobietą, by brać ślub. Wybranek serca nie przypadł im do gustu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ślub z lalką zombie. Przerażające zdjęcia

Felicity miała 13 lat, kiedy od taty dostała pierwszą lalkę zombie. Martwe lalki stały się jej wielką pasją. To właśnie do lalek wracała kiedy, odszedł jej ojciec. Pogrążona w smutku i żałobie związała się z jedną z lalek, z którą niedawno stanęła z nią na ślubnym kobiercu. 

- Jesteśmy naprawdę blisko, przytulam ją, przy niej jestem bezpieczna. W intymnych chwilach czuję między nami głęboką więź. Dla mnie jest idealna. Wiem, że mnie kocha. Wiem, że ona to ta jedyna i chcę spędzić z nią resztę życia - zdradza dziewczyna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Emeryci drżą, zostało zaledwie kilka dni. Jeśli zapomną o jednej rzeczy, ZUS będzie bezwzględny
2. Nie żyje gwiazda kultowego serialu. Chorowała na raka, miała 72 lata

Ślub z lalką na którą przenoszone są uczucia jest coraz częściej spotykanym problemem. Felicity, która chętnie udziela wywiadów, nie odnosi się w żaden sposób do swojego zdrowia psychicznego. Rodzina 20-latki także nie zdradza, czy kobieta jest pod opieką psychologa.

uploaded

Ślub z nieżywym ukochanym

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Powoduje więcej zgonów niż wypadki drogowe. Rośnie liczba zachorowań
  2. Z ostatniej chwili. PZPN podjął decyzję w sprawie kary dla kibiców Legii"
  3. Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię
  4. Królowa Elżbieta zadała ostateczny cios Harry'emu i Meghan. Jest bezwzględna
  5. Drakońska kara 20 tysięcy złotych. Może ją dostać każdy Polak, który zapomniał o jednej zmianie w aucie
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News