Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku Źródło: .

Ślub miał połączyć ją na zawsze z ukochanym ojcem jej nienarodzonego dziecka. Nikt nie mógł przewidzieć, że w drodze do ołtarza upadnie. Gdy bliscy poznali powód, byli zrozpaczeni.

Ślub zazwyczaj jest piękną uroczystością, której nic nie zakłóca. Tym razem jednak doszło do okropnego wypadku, a jego konsekwencje na zawsze zmienią życie pana młodego. Jego narzeczona już zmierzała w kierunku ołtarza odziana w piękną białą suknię, gdy nagle padła. Nikt nie miał pojęcia, co się stało, a prawda okazała się tragiczna.

Czekała na ślub z ukochanym

Jessica Guedes z Brazylii była w szóstym miesiącu ciąży. Była bardzo szczęśliwa, że już niedługo zostanie żoną ojca dziecka. 30-latka nie miała powodów do narzekań, była zakochana i zdrowa. Gdy nadszedł dzień ślubu w kościele São Paulo, zaczęła się dziwnie zachowywać. Nikt się tym nie przejął, uznano bowiem, że to tylko stres typowy dla panien młodych w chwilach poprzedzających uroczystość. Przyszła mama zajechała na miejsce i zaczęła kroczyć do ołtarza.

Nigdy do niego nie doszła. Nagle, na oczach wszystkich gości, upadła. Zebrane osoby były zdezorientowane, ale mimo to szybko wezwano pomoc, a panna młoda została przewieziona do szpitala. Tam odkryto straszną prawdę, która doprowadziła wszystkich do łez. Jessica umarła z powodu udaru, a dziecko mogło uratować tylko natychmiastowe cesarskie cięcie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ten dzień zmienił życie pana młodego na zawsze

To, co wszyscy wzięli za nerwy, było w istocie stanem przedrzucawkowym. Być może gdyby 30-latka udała się wtedy do lekarza udałoby się ja uratować. Ten fakt wstrząsnął bliskimi kobiety, którzy jeszcze przed chwilą cieszyli się razem z nią tak ważną ceremonią. Dziecko udało się uratować, choć przyszło na świat zdecydowanie za wcześnie. Lekarze będą musieli walczyć o życie dziewczynki.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

Pan młody jest zrozpaczony. Nie tylko został samotnym ojcem maleńkiego dziecka, ale też stracił swoją ukochaną w dniu ślubu, który miał być przecież ich najpiękniejszym. Co najgorsze, mężczyzna dokładnie widział moment, w którym Jessica przewróciła się i umarła. Wtedy jeszcze nie wiedział, że doszło do najgorszego, ale ten obraz na pewno będzie go prześladował do końca życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Wcześniejsza EMERYTURA OD ZARAZ. Skorzystać może nawet 100 tys. Polaków
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  5. Halinka z "Kiepskich" musiała stawić czoła poważnej chorobie. Jest nieuleczalna
  6. Dwa wypadki autokarów w Polsce. Oba były pełne małych dzieci
  7. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV już za 707 zł netto Advertisement

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News