Czekali z otwarciem prezentu ślubnego aż 9 lat. Gdy zobaczyli zawartość popłakali się ze szczęścia

Czekali z otwarciem prezentu ślubnego aż 9 lat. Gdy zobaczyli zawartość popłakali się ze szczęścia Źródło: unsplash.com/Jeremy Wong Weddings

Ślub zbliżał się do nich wielkimi krokami - para, która organizowała uroczystość, zadbała o najmniejszy szczegół. Podobnie postąpili goście, ponieważ każdy prezent był strzałem w dziesiątkę. Jednego z nich jednak nie mogli otworzyć natychmiast - czekali 9 lat.

Ślub miał być dla nich niesamowitym, wyjątkowym dniem. Zniecierpliwieni, zestresowani, ale wybitnie szczęśliwi, przyjmowali gratulacje i oczywiście prezenty. Goście nie zawiedli i zasypali parę młodą górą upominków na nową drogę życia. Po uroczystości i gdy wszystkie emocje opadły, zajęli się odpakowywaniem podarunków.

Jeden prezent zdecydowanie się wyróżniał

Nie spodziewali się aż tylu trafnych prezentów - otrzymali pieniądze, alkohole, vouchery, sprzęty domowe i dekoracje do nowego mieszkania. Para była bardzo szczęśliwa i cieszyła się z każdego kolejnego pakunku. Jeden z nich jednak szczególnie przykuł ich uwagę. Niepozorny, ale z ciekawym napisem.

W ręce Kathy i Brandona trafiła niepozorna paczka, na której napisane było "otworzyć po pierwszej kłótni". Był to prezent od cioci Alison i choć ciekawiło ich, co mogła tam spakować, postanowili poczekać do czasu, aż coś ich poróżni. Wiedzieli, że nie nastąpi to szybko, bo zarówno przed ślubem, jak i po nim, cieszyli się zgodnością charakterów.

Musiało minąć prawie 10 lat, aby odkryli zawartość prezentu od cioci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Parze udawało się uniknąć kłótni również z innego powodu. Wiedzieli, że jeśli otworzyliby prezent, przyznaliby się do porażki, a tego nie chcieli.

- Prezent dawał nam czas, aby zatrzymać się i pomyśleć: Czy rzeczywiście nadszedł czas, aby go otworzyć? - opowiadała Kathy.

Kłótnia nie była jednak powodem otwarcia paczki. Para po prostu szukała inspiracji na prezent ślubny dla swoich przyjaciół. Musiało minąć 9 lat, by rozpakować tajemnicze pudełko - chociaż niezgodnie z przeznaczeniem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia

2. Płaca minimalna nie pasuje związkom. Jest apel do rządu

Kathy się popłakała, a Brandon był widocznie wzruszony. Ciocia zadbała o wszystko - w paczce, która była swojego rodzaju "pierwszą pomocą" na wypadek kłótni, znajdowały się pieniądze, dwa kieliszki, wazon, zestaw do kąpieli i polecenia dla Kathy i jej męża.

- Kathy, zamów pizzę, krewetki czy cokolwiek, co oboje lubicie. Przygotuj kąpiel - taką radę miała ciocia Alison dla Kathy.

- Brandon, kup kwiaty i butelkę wina - tak brzmiała krótka notka dla Brandona.

Trzeba przyznać, że to wyjątkowo pomysłowy i niecodzienny prezent, który z pewnością byłby idealnym lekarstwem na pierwszą kłótnię małżonków. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Ksiądz prawie zemdlał ze wstydu
  2. Był uznawany za najbrzydszego chłopaka w mieście. Zapuścił brodę, został modelem i nie może opędzić się od kobiet
  3. Pijany kierowca wjechał w auto gości weselnych. Gdy policjant zajrzał do wraku, osłupiał
  4. Jedno z bliźniaków urodziło się martwe, zdruzgotani rodzice żegnali dziecko. Wtedy wydarzyło się coś, czego nie potrafi wytłumaczyć żaden lekarz
  5. Mężczyzna zamontował w sypialni kamerę, bo podejrzewał gosposię o kradzież. Przekonał się, jak bardzo się mylił

Źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News