Młoda para już miała zakładać sobie obrączki, nagle goście zaczęli krzyczeć. Okropne, co stało się pannie młodej na ich oczach

Młoda para już miała zakładać sobie obrączki, nagle goście zaczęli krzyczeć. Okropne, co stało się pannie młodej na ich oczach Źródło: youtube.com Keithf104

Ślub zdecydowanie nie poszedł zgodnie z planem. Łzy i radość podczas uroczystości zniknęły w jedną sekundę, powietrze przeszył krzyk i wszyscy rzucili się na pomoc. Goście nie tak to sobie wyobrażali - nikt by nie uwierzył w ich opowieści, gdyby nie nagranie.

Taki ślub zdarza się raz na milion, a nawet rzadziej. Wideo z uroczystości jest hitem internetu, ma ponad 13 mln wyświetleń i tysiące komentarzy oraz udostępnień.

Gdyby nie świadek, nie byłoby takiego zamieszania

Chloe i Keith nie mogli doczekać się uroczystości, którą planowali od dłuższego czasu. Wszystko miało być idealne - oboje byli zdecydowani na ślub w plenerze, którego miał udzielić im urzędnik. Kiedy stanęli przed ołtarzem, w oczach panny młodej pojawiły się łzy, a pan młody nie mógł oderwać od niej wzroku. W sukni prezentowała się jak najpiękniejsza modelka.

Wszystko szło zgodnie z planem, ale do czasu. Para złożyła przysięgę małżeńską, przyszedł więc moment na założenie obrączek. Miał je przy sobie świadek pana młodego, który został poproszony o ich podanie. Aby dać je parze, musiał jedynie zrobić krok na podest - nie wiadomo, czy ze stresu, przejęcia czy z nieuwagi, świadek nieopatrznie, ale bardzo spektakularnie się poślizgnął. Oczywiście takie sytuacje się zdarzają, jednak konsekwencje w tym przypadku były dosłownie opłakane.

Ślub jak szybko się zaczął, tak szybko się zakończył

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy świadek upadał, zrobił to w stronę panny młodej i urzędnika. Przestraszona kobieta intuicyjnie zrobiła krok w tył - niestety za nią znajdowało się oczko wodne. Z kolei urzędnik nie wiedział, kogo ma ratować. Schylił się do świadka, ale gdy zobaczył pannę młodą lecącą w tył, odwrócił się w jej stronę i również wpadł do wody. Tylko pan młody pozostał na brzegu i wraz ze świadkiem padł na kolana, aby wyciągnąć ukochaną oraz urzędnika. Chociaż wszystko wygląda przekomicznie, to parze na pewno nie było do śmiechu.

Dzisiaj grzeje: 1. Powalająca prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej w końcu wyszła na jaw. Tylko najbliżsi wiedzieli
2. Gwałtowne burze i trąby powietrzne. Polskę może czekać następne załamanie pogody, trzeba uważać

- Dziewczyna miała szczęście, upiekła dwie pieczenie na jednym ogniu. Nie tylko wyszła za mąż, ale jeszcze się ochrzciła - żartował jeden z internautów.

- Tak, weźmy ślub tuż na oczkiem wodnym, które nie ma balustrady czy innej barierki. Co może pójść nie tak? - zastanawiała się pewna kobieta.

- Gdyby tylko pan młody zeskoczył i dokonał wymiany obrączek w tym basenie, cała sytuacja byłaby o wiele bardziej romantyczna niż katastroficzna - przyznała użytkowniczka serwisu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jedzenie fasolki szparagowej może grozić ogromnym niebezpieczeństwem. Musisz zawsze pamiętać o 2 zasadach
  2. Wielki rywal Małysza ujawnił tajemnicę skrywaną przez lata. Kibice zaniemówili, Adam sam o niej nie wiedział
  3. Zobaczyłeś je w wodzie? Każdy natychmiast powinien wyjść na brzeg, konsekwencje mogą być śmiertelnie groźne
  4. Agata Duda nie ma powodów do radości, dostała bezlitośnie szczery list. Padają w nim słowa o rozwodzie, cierpliwość gwiazdora Gogglebox się skończyła
  5. Anna Maria Sieklucka w sukni ślubnej. Gwiazda "365 dni" po ślubie?
  6. Nie żyje uwielbiany muzyk. Tajemnicze okoliczności śmierci 28-latka

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News