Narzeczony rzucił ją przed samym ślubem. Zamiast wpaść w depresję, zrobiła nieprawdopodobną rzecz, która na zawsze odmieniła jej życie

Narzeczony rzucił ją przed samym ślubem. Zamiast wpaść w depresję, zrobiła nieprawdopodobną rzecz, która na zawsze odmieniła jej życie Źródło: Pixabay / Pexels

Ślub miał się odbyć w Las Vegas, para wszystko zaplanowała. Jednak narzeczony Sandry zerwał zaręczyny tuż przed ceremonią. Kobieta postanowiła, że nie zmarnuje pieniędzy wydanych na ceremonię.

Ślub była zupełnie zaplanowany, czekali tylko na datę wylotu. Niestety tuż przed wielkim dniem, narzeczony kobiety przestraszył się i zerwał z nią. Zrozpaczona Sandra nie wiedziała co ma zrobić, postanowiła jednak, że nie zmarnuje pieniędzy, które wydała na zaplanowanie ceremonii w Las Vegas.

Ślub para zaplanowała w Las Vegas

Para była ze sobą półtora roku. Zdecydowali, że wezmą ślub Las Vegas i wszystko szybko zaplanowali. Wtedy pomiędzy nimi zaczęło się psuć. Sandra wspomina, że jej narzeczony za wszelką cenę próbował wykręcić się z ostatecznej deklaracji.

- Tydzień przed świętami Bożego Narodzenia powiedział mi, że chce zrobić krok do tyłu i wrócić do niezobowiązującej relacji, podczas gdy rozmawialiśmy o wspólnym kupnie domu. To nie było dla mnie w porządku. W takim wypadku ślub nie mógł się odbyć, ale pomyślałam, że nadal możemy pojechać do Vegas i cieszyć się bez presji - powiedziała kobieta.

Po kilku dniach para ostatecznie się rozstała, a zrozpaczona kobieta nie wiedziała, co ma zrobić. Postanowiła jednak, że nie zmarnuje pieniędzy, które włożyła w organizację ceremonii. Wykorzystała ślubną podróż w zaskakujący sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub się odbył, a kobieta przysięgła wieczną miłość samej sobie

Sandra zdecydowała, że w Las Vegas poślubi samą siebie. Wspomina, że to było dla niej doświadczenie terapeutyczne i w końcu zrozumiała, że najważniejsza miłość, to miłość do samej siebie.

- Sandra, dzisiaj jest dla ciebie wyjątkowy dzień; przybyłaś tutaj, aby złożyć sobie obietnicę. Dzisiaj planowałaś przyjechać tutaj ze swoim chłopakiem, niestety to nie zadziałało, a jednak wciąż masz odwagę, aby przyjść tutaj. Nadszedł czas, aby w pełni przeżyć swoje życie. Czas, aby uszanować swoje najskrytsze wartości, czas, aby być łagodną dla swojego niewinnego serca, czas, aby mocno trwać przy tym, co wiesz, że jest prawdą i podjąć odważne, dożywotnie zobowiązanie do miłości - powiedział do niej urzędnik w kaplicy.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn Natalii Kukulskiej to prawdziwy przystojniak. Czym się zajmuje?
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Kobieta prowadziła firmę, zajmującą się tworzeniem ślubnych wianków. Przy okazji ceremonii zrobiła również ślubną sesję zdjęciową, która zaprezentowała jej produkty i pomogła w rozwoju. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

In January 2017 I married myself in Vegas after being dumped and it wasn’t easy. Thanks to these two gorgeous souls being in Vegas was a lot easier and a lot more fun than going alone. We put together an amazing work. I started the journey of loving myself and these two guys and many other amazing people helped me along the way to keep learning and loving myself by being kind and caring of my body and mind. Only when we are gentle with ourselves we can be kind to others. Don’t forget what people are going through when they cut you off on a queue, or they push you when walking or jump a red light... #bekind always 🙏🏼💖😍 Photo @nataliejweddings Groom model @iain_spivey Dress @houseofollichon Jewellery @tessametcalfe Shoes @iamflorence1912 Veil @sashandveil

Post udostępniony przez Sandra Sophie (@sophieandlunalondon)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  2. Niektóre emerytki zyskają podwójnie. Nie tylko wyższą emeryturę, ale i odszkodowanie
  3. Mógł je mieć Tomasz Lis. 8 objawów ostrzegających 24 godziny przed udarem
  4. Jacek Rozenek skomentował ciążę Małgorzaty Rozenek. Takich słów nikt się nie spodziewał
  5. Pyszne, kremowe ciasto bez pieczenia to prawdziwy hit. Każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis

źródło: Metro

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News