Pierwszy taniec puszystej pary młodej okazał się totalną katastrofą. Na sali było słychać tylko totalną ciszę, żenujące [WIDEO]

Pierwszy taniec puszystej pary młodej okazał się totalną katastrofą. Na sali było słychać tylko totalną ciszę, żenujące [WIDEO] Źródło: youtube.com

Ślub i wesele miały być dla młodych niezapomnianym przeżyciem. Tak też będzie, ale z zupełnie innych powodów, niż mogliby sobie życzyć. Wszystko przez okropną wpadkę podczas pierwszego tańca zakochanych z nadwagą.

Ślub przebiegł bez zakłóceń, problemy młodej pary zaczęły się dopiero na weselu. Puszyści nowożeńcy wyszli na parkiet, by rozpocząć świętowanie pierwszym tańcem, jednak nie spodziewali się, że ta podniosła chwila zamieni się w okrutnie żenujące dla wszystkich doświadczenie. Całe zajście zostało nagrane przez jednego z gości, a następnie udostępnione w internecie. Aż żal patrzeć.

Ślub nie będzie dla młodych miłym wspomnieniem

Na nagraniu widać, jak szczęśliwa, młoda para, raźno wkracza na parkiet, by wykonać swój pierwszy taniec. Są pełni dobrych chęci i optymizmu, gdy do wtóru radosnej, popowej piosenki stają przed wszystkimi weselnikami. Czekali, aż z głośników popłynie bardziej romantyczna melodia - ta, która wybrali jako podkład do swojego występu. Nic jednak się nie działo, stali objęci w zupełnej ciszy. W końcu przemówiła DJ, która starała się obrócić niezręczny moment w żart.

Ze śmiechem mówiła, że nie może znaleźć płyty, na której jest wybranych przez zakochanych utwór i trzeba jeszcze chwilę poczekać. Szukanie szło jej nad wyraz mozolnie, a chwila, gdy nowożeńcy stali na środku parkietu w absolutnej ciszy, przeciągała się w nieskończoność. Po chwili znów odezwała się wodzirejka, ze śmiechem powtarzając, że nadal nie może znaleźć muzyki. W końcu z głośników zaczyna płynąć spokojna melodia, para rozpoczęła więc swój taniec, widać jednak, że humor mają już o wiele gorszy. Wtedy stało się coś jeszcze bardziej żenującego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ich pierwszy taniec był katastrofą

Podczas tańca znów odezwała się DJ, która oznajmiła, ze to nie ta piosenka i przerwała muzykę. Po niesamowicie długich, okropnie krępujących minutach, w końcu udało się puścić właściwy utwór, a młoda para mogła dokończyć walca. Zaraz potem przyszła kolej na taniec pana młodego z matką i choć trudno w to uwierzyć, ale oni również stali na parkiecie czekając, aż kobieta znajdzie właściwą płytę. Porażający brak profesjonalizmu zamienił piękną chwilę w totalną katastrofę i paradę żenady. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

Komentarze pod wideo są jednoznaczne - wszyscy współczują nowożeńcom tak okropnego przeżycia. Jednomyślnie sądzą, że wodzirejka absolutnie się nie popisała, a jej nieudolne próby zamienienia wszystko w żart tylko pogarszały sytuację. Ich zdaniem musiała zażądać bardzo malej kwoty zw swoje marne usługi i polecają wszystkim nie oszczędzać na własnym weselu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. Urzędnicy obejrzą Twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Ujawniono wiadomości zabójcy 16-latka z Kołobrzegu. Ich treść jest zatrważająca
  5. Mężczyzna wstrzymał kichnięcie, tak jak robi to większość z nas. Pilnie trafił do szpitala, lekarze byli przerażeni

źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News