Emilia dzień przed swoim ślubem dostała okresu. Następnego dnia wszystkich gości weselnych zamurowało na jej widok

Emilia dzień przed swoim ślubem dostała okresu. Następnego dnia wszystkich gości weselnych zamurowało na jej widok Źródło: Unsplash/wu yi

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. W szczególności ten wyjątkowy dzień przeżywają panny młode, które zawsze chcą wyglądać zjawiskowo. Emilia również miała takie marzenie, ale dzień przed ślubem dostała okresu, który pokrzyżował jej plany.

Ślub zawsze wiąże się z wieloma przygotowaniami dla zakochanych. Długie miesiące załatwiania spraw często stresują przyszłych małżonków, którzy chcą dopiąć wszystko na ostatni guzik. Niestety nie wszystko da się zawsze zaplanować. Czasami zdarzają się sytuacje, na które po prostu nie mamy wpływu. Historia Emilii pokazuje, że nawet najlepiej zorganizowane wesele mogą skomplikować losowe sytuacje. 

Ślub miał być jak z bajki. Wszystko zniszczył okres

Emilia bardzo stresowała się nadchodzącym weselem. Jak każda panna młoda chciała wyglądać zjawiskowo. Wydawało się, że nic nie stoi na przeszkodzie, a jej ślub będzie jak z bajki. Niestety życie lubi pisać różne scenariusze i Emilce ślubne plany skomplikował okres. Kobieta była zrozpaczona i nie wiedziała, czy w takim wypadku wszystko pójdzie po jej myśli.

Dzień przed ślubem Emilia dostała okresu. Kobieta była zupełnie rozbita tym faktem. Chciała wyglądać jak księżniczka, a okres wprawił ją w fatalny humor, przez co nie czuła się dobrze sama ze sobą. Następnego dnia nadszedł wielki dzień, w którym miała powiedzieć "tak", swojemu ukochanemu. Na widok panny młodej zamurowało wszystkich gości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zabrudziła swoją suknie ślubną krwią. To była dla niej totalna katastrofa. Do dzisiaj jest przekonana, że jest najbardziej pechową panną młodą na świecie. 

- Plamę mogli podziwiać wszyscy zgromadzeni goście. Została nawet uwieczniona na kilku fotografiach. Nie wiem, jak to się stało, że zabrudziłam sukienkę. Chyba po prostu w czasie tańca przekrzywiła mi się podpaska. Moja druhna, jak tylko zorientowała się, co się stało, zabrała mnie do łazienki i próbowała zaprać plamę, ale niewiele to pomogło. Musiałam jechać do domu i się przebrać - napisała Emilia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]

2. Mieli wziąć ślub, ale jego ukochana zmarła. Parę dni później chłopak odkrył w jej telefonie zdjęcie i nie mógł powstrzymać łez

Najpiękniejszy dzień życia zamienił się w jedną z najbardziej krępujących i żenujących chwil w życiu Emilii. Musiała okropnie się wstydzić przed wszystkimi gośćmi, bo jej piękna, biała suknia, była zalana krwią. W dodatku z powodu tej krępującej sytuacji nie mogła dotańczyć do białego rana w swojej wymarzonej, białej sukni ślubnej, którą musiała pośpiesznie zmienić. Weselna zabawa zmieniła się w ślubną katastrofę pełną stresu i wstydu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przejście na emeryturę w tych miesiącach to zły pomysł. Dostaniesz dużo mniej pieniędzy
  2. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  3. Spora podwyżka minimalnej emerytury! Świetne informacje dla emerytów
  4. TVN: Koszmarne skutki dzisiejszej ulewy. Dwie osoby ranne, setki powalonych drzew
  5. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem

źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News