Na ślubie nie pojawił się jej tata. Kilka godzin później poznała tragiczny powód, jej życie całkowicie się zmieniło

Na ślubie nie pojawił się jej tata. Kilka godzin później poznała tragiczny powód, jej życie całkowicie się zmieniło Źródło: pixabay/OnlineMommyDiva

Ślub kobiety odbył się bez zakłóceń. Wszystkim brakowało jedynie ojca panny młodej, który bez wcześniejszych zapowiedzi nie przybył na uroczystość. Kiedy kilka godzin później świeżo upieczona małżonka poznała powód absencji taty, zawalił się jej świat.

Ślub powinien być jednym z najradośniejszych momentów życia. Pewna panna młoda zapamięta dzień ceremonii z innego powodu. Na uroczystości nie pojawił się jej ojciec. Tragiczna przyczyna jego nieobecności zniszczyła kobiecie najpiękniejszy dzień życia.

Smutny dzień ślubu

Lauren Evans pragnęła, by jej ślub był wyjątkowy. Jak wszystkie panny młode spędziła dużo czasu na przygotowaniach do ceremonii. Zależało jej przede wszystkim na obecności bliskich. Kiedy nadszedł upragniony dzień, niemal cała rodzina panny młodej przybyła do kościoła. Nie pojawił się jedynie jej ojciec. Wtedy nikt jeszcze nie podejrzewał, że wydarzyła się tragedia.

Kiedy Lauren szykowała się do ślubu, a większość jej bliskich wyjechała do kościoła, w rodzinnym domu Evansów doszło do wybuchu gazu, który wstrząsnął pobliskimi nieruchomościami. W budynku znajdował się 59-letni ojciec panny młodej John Evans. Około 14:30 o eksplozji powiadomiono policję. Ekipa ratunkowa odkryła zwęglone szczątki mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że tata Lauren sam odebrał sobie życie.

- Ten pan miał najwyraźniej jakieś problemy osobiste. Zostaliśmy poinformowani przez sąsiadów o tym, że to właśnie one mogły doprowadzić go do wysadzenia domu w powietrze - powiedział szef policji Robert Payne w rozmowie z mediami. Wspomniał także, że oficerowie byli wcześniej wzywani do domu zmarłego w związku z jego problemami psychicznymi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub i pogrzeb

Nieświadoma niczego rodzina wciąż bawiła się na ślubie córki zmarłego. Wiadomość o śmierci Johna spadła na jego bliskich jak grom z jasnego nieba. Radosny dzień zamienił się w koszmar. Lauren Evans wyjątkowo przeżyła doniesienia o samobójstwie. Jej tata powinien dzielić z nią najszczęśliwszy dzień życia, tymczasem drobiazgowo zaplanował swoją śmierć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak wspierana przez dziesiątki gwiazd. Aleksandra Kwaśniewska napisała coś wzruszającego
2. Pies wyczuł, że jego pan umiera. Zachował się w niemal ludzki sposób, wyraz jego oczu mówi wszystko

Jedna z dwóch pozostałych córek Johna zaapelowała na Facebooku o uszanowanie prywatności swojej rodziny, która stała się tematem lokalnych plotek. Sąsiedzi i świadkowie zdarzenia wciąż chętnie dzielą się informacjami na temat wybuchu. Wszyscy podkreślają, że doświadczenie utraty własnego ojca w dniu ślubu musiało być okropnym przeżyciem dla Lauren.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega: Popularny ser skażony. Zjedzenie grozi nawet ŚMIERCIĄ
  2. Mąż nie mógł się pogodzić ze śmiercią żony. Zajrzał do jej komputera i odkrył szokującą tajemnicę, która zmieniła wszystko
  3. Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża w wyjątkowych okolicznościach. Nie mogła wybrać lepszego momentu
  4. Takich pląsów Magdy Gessler świat jeszcze nie widział. Mamy nagranie
  5. PiS chce wprowadzić wielkie zmiany w emeryturach. Wiadomo, kto dostanie więcej pieniędzy

źródło: metro

Następny artykuł