Ostatni prezent ślubny otworzyli dopiero po 9 latach. Jego zawartość wprawiła ich w osłupienie, nic nie mogli przewidzieć

Ostatni prezent ślubny otworzyli dopiero po 9 latach. Jego zawartość wprawiła ich w osłupienie, nic nie mogli przewidzieć Źródło: East News AGENCJA SE

Para dopiero wiele lat po tym, jak wzięła ślub, postanowiła sprawdzić prezenty. Zawartość jednego z nich sprawiła, że małżonkowie nie mogli uwierzyć w to, co się stało. Dopiero wtedy mąż i żona zrozumieli, że popełnili jeden z największych błędów. Tę niecodzienną historię opisał portal Webniusy.pl.

Ślub to wydarzenie, które może kojarzyć się z wielkimi wydatkami. Para młoda - najczęściej wspierana przez najbliższych członków rodziny - musi opłacić między innymi salę, jedzenie oraz orkiestrę lub zespół. Jednak nowożeńcy często mogą również liczyć na hojność swoich gości, którzy w ramach tradycji wręczają im prezenty, życząc szczęścia na nowej drodze życia.

Ślub kojarzy się jednak z dość konkretnymi prezentami. Oprócz pieniędzy para młoda może liczyć na to, że ich goście postawią na pragmatyczne rozwiązania. Dlatego wśród podarunków często znajdują się takie rzeczy jak ręczniki, żelazka, roboty kuchenne, ekspresy czy inne tego typu wyposażenie. Kathy i Brandon Gunn z Northville w Michigan byli przekonani, że ich prezenty będą podobne do tych właśnie standardowych podarunków.

Otworzyli prezent 9 lat po tym, jak wzięli ślub

Kathy i Brandon Gunn z Northville w Michigan otrzymali zaproszenie na ślub. Mała ozdobna kartka zadziałała jak wehikuł czasu. Oboje wrócili wspomnieniami do wielkiego dnia, kiedy zdecydowali się powiedzieć sobie symboliczne "tak, chcę". Chwilę później zorientowali się, że nie otworzyli jeszcze jednego prezentu, który otrzymali podczas uroczystości. Postanowili, że nie będą już dłużej czekać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak to możliwe, że tyle lat po dniu, w którym wzięli ślub, Kathy i Brandon Gunn jeszcze nie otworzyli prezentu? Podarunek otrzymali od cioci Alison, która napisała na kartce, by zajrzeli do środka dopiero po ich pierwszej kłótni. Chociaż przez tych kilka lat od dnia ślubu oboje zdążyli już poznać również te mniej przyjemne elementy życia w małżeństwie i nieraz dochodziło między nimi do kłótni, nie sięgali po białe pudełeczko z jakiegoś powodu.

Dzisiaj grzeje: 1. Stało się. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło właśnie przebicie kolejnej bariery

2. Mama myślała, że jej dziecko puszcza bańki na badaniu USG. Lekarze przekazali jej druzgocącą wiadomość

Kathy i Brandon Gunn stwierdzili, że skoro ich ślub był już tak dawno temu, powinni wreszcie sprawdzić, co otrzymali od cioci Alison. Gdy tylko otworzyli podarunek, byli zszokowani. Wtedy zrozumieli, że gdyby zajrzeli do środka dużo wcześniej, mogliby załagodzić wiele konfliktów. Wspaniałomyślna ciotka, która już dobrze znała życie, przekazała parze po 100 dolarów. Do pieniędzy dołączyła także wiadomość skierowaną do każdego z osobna. Kathy otrzymała radę, by kupiła krewetki lub pizzę - coś, co oboje lubią. Jej mąż natomiast dostał polecenie, by kupić butelkę wina. Małżonkowie przyznali, że to najlepszy prezent, jaki może otrzymać kochająca się para. Niedawno pisaliśmy też o niesamowitych zdjęciach ze ślubu, które opublikował pewien mężczyzna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Handel dziećmi kwitnie w najlepsze. Setki zamówionych niemowląt czekają na odbiór
  2. Wielki dramat legendarnej gwiazdy. Doznała bolesnego wypadku pod wpływem alkoholu. Teraz walczy o życie
  3. Była przekonana, że ojciec kupił jej samochód. Kiedy zobaczyła, co naprawdę jest pod płachtą, nie mogła się opanować
  4. Nie żyje wybitna Polka. Jej dzieła podziwiały tysiące, wyjątkowo smutne wiadomości
  5. Stało się. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło właśnie przebicie kolejnej bariery
  6. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News