Tragedia, nikt nie spodziewał się śmierci. Wszystko tuż przed ślubem

Tragedia, nikt nie spodziewał się śmierci. Wszystko tuż przed ślubem Źródło: .

Ślub miał być spełnieniem ich marzeń, jednak wcześniej doszło do wielkiej tragedii. Młoda kobieta zmarła tragicznie, zanim stanęła na ślubnym kobiercu. Przez to najpiękniejszy dzień w ich życiu został zastąpiony przez pogrzeb. Słowa jej niedoszłego męża rozrywają serca.

Ślub nie doszedł do skutku przez koszmarne zbiegi okoliczności, przez które panna młoda poniosła śmierć. Jej niedoszły mąż bardzo mocno wyczekiwał dnia, w którym w końcu połączy ich więź małżeńska, lecz zamiast tego, musiał pogodzić się z losem i wyprawić swojej ukochanej pogrzeb. Jego słowa są wyjątkowo przybijające.

Ślub przerodził się w pogrzeb

Mallisa i Skye planowali swój ożenek od dłuższego czasu. Jeszcze przed stanięciem na ślubnym kobiercu kobieta chciała spełnić swoje inne marzenie, dlatego też poddała się operacji zwiększenia pośladków. W tym celu obrała kierunek na Turcję, gdzie takie operacje są zdecydowanie tańsze.

Niestety, drastycznie przekonała się o tym, że "tańsze" nie znaczy "lepsze". Podczas operacji doszło do niespodziewanych komplikacji, a młoda Brytyjka zmarła dosłownie na stole operacyjnym. Niestety, jej niedoszły mąż do dzisiaj nie jest w stanie poradzić sobie z tak wielką stratą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skye z okazji Walentynek, które spędził po raz pierwszy bez swojej ukochanej, opublikował na Facebooku niezmiernie chwytające za serca słowa.

Dzisiaj grzeje: 1. Gorszej rzeczy w samolocie już nie można zrobić. Trzeba nie mieć wstydu [FILM]
2. Dramat Dawida Kubackiego. Pilne oświadczenie Małysza do fanów i mediów, było naprawdę źle

- Ludzie pytają mnie czy mam się w porządku, ale ja nigdy nie będę miał się dobrze bez ciebie. Zawsze będę czuł się zagubiony, szukając cię we wszystkim, co robię. Wszystko czego chcę to być z tobą. Planować wspólną przyszłość w domu, który kupiliśmy. Ekscytować się staraniami o dziecko. Założyć na twój palec pierścionek zaręczynowy. Zaplanować ślub z twoją mamą i siostrą - napisał młody mężczyzna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  2. Tylko 2 miesiące na decyzję. Potem STRACISZ 1,5 tys. zł, a możesz jeszcze więcej
  3. Wyrwane włosy, obite nogi i duszenie. Dramatyczne wydarzenia na ostatnim koncercie Dody
  4. Nikt nie słuchał byłej ukochanej księcia Harry'ego. Przed śmiercią ujawniła całą prawdę
  5. Powalające doniesienia brytyjskiej prasy o córce księżnej Diany. Po porodzie miały zostać na zawsze rozdzielone

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News