Ewelina przepłakała cały ślub i kolejne dni. Nieznajoma kobieta zrujnowała jej wesele w wyjątkowo widowiskowy sposób

Ewelina przepłakała cały ślub i kolejne dni. Nieznajoma kobieta zrujnowała jej wesele w wyjątkowo widowiskowy sposób Źródło: Unsplash

Ślub miał być najpiękniejszym dniem w jej życiu. Ewelina zaplanowała każdy szczegół z dokładnością, by mieć pewność, że nic złego się nie wydarzy. Niestety, nieznajoma kobieta, która pojawiała się na ślubie zrujnowała całą ceremonię, sprawiając, że panna młoda przepłakała wiele dni.

Ślub jak z bajki to marzenie każdej panny młodej. Od dawna panuje przekonanie, że ten dzień musi być wyjątkowy i sprawić, że goście będą o nim pamiętali przez długi czas. Czas i pieniądze poświęcone na przygotowania idealnej ceremonii mogą okazać się kompletnie nieprzydatne, kiedy zaproszeni goście pojawią się w towarzystwie osób, które z nieznanych powodów rujnują wydarzenie. 

Ślub miał być najpiękniejszym dniem w życiu Eweliny i jej przyszłego męża 

Nie wszystko da się przewidzieć i zaplanować, ale Ewelina stanęła na głowie, by w przypadku jej ślubu to powiedzenie się nie sprawdziło. Przez wiele miesięcy przed najważniejszym dniem w jej życiu, przyszła panna młoda planowała ślub. 

Wybór sukni, sali czy zaproszeń, to wszystko było na jej głowie. Sama chciała, by przyszły mąż pozwolił jej zadecydować o wszystkim. Z pełnym portfelem z rozmachem zaplanowała piękną ceremonię i przyjęcie. Niestety, przed pięknym zakończeniem bajki, musiał się pojawić moment grozy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ślub, który zakończył się płaczem 

Już w trakcie ceremonii wszyscy goście skupili swoją uwagę na pewnej kobiecie. W głowie Eweliny pojawiły się myśli, o tym, że to ona powinna być najważniejsza, a nie jakaś nieznajoma. Okazało się, że goście w ogóle nie zauważali panny młodej, patrząc tylko na niezbyt skromnie ubraną kobietę. 

- Dziewczyna była przepiękna. Długie zgrabne nogi, blond włosy i pełne usta, a do tego była bardzo skąpo ubrana. Jej sukienka prześwitywała i było widać czerwoną bieliznę. Nie znałam tej dziewczyny, mój mąż też nie. Wszyscy zaczęli pytać, kto to jest. I cała uwaga skupiła się na niej. Ona nic złego nie zrobiła, ale mimo to, jest mi smutno - relacjonowała Ewelina.

Dzisiaj grzeje: 1. 21-letnia modelka nie żyje. Robiła sobie selfie na klifie, który uwielbiają turyści, gdy nagle doszło do najgorszego

2. Wszyscy byli przekonani, że pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się kompletnie inna

Jeszcze wiele dni po ceremonii Ewelina nie mogła dojść do siebie. Ślub, który tak starannie zaplanowała zamienił się w klęskę, której nie była w stanie kontrolować. Teraz Ewelina ostrzega wszystkie panny młode, żeby sprawdzały, kto pojawi się na ich ślubie, żeby historia z jej przyjęcia się nie powtórzyła i nie zrujnowała wspaniałego przyjęcia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Wszyscy byli przekonani, że pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się kompletnie inna
  4. Ależ nowina! Królowa życia potwierdza ciążę, ojcem nie jest Jacek
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

źródło: wp 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News