Para młoda utonęła nagle w gęstej mgle. Gościom opadły żuchwy, kiedy rozpoczęli swoje show (WIDEO)

Para młoda utonęła nagle w gęstej mgle. Gościom opadły żuchwy, kiedy rozpoczęli swoje show (WIDEO) Źródło: youtube.com

Ślub powinien być dniem wyjątkowym. Każda młoda para stara się, by dodać do uroczystości niezwykłe elementy, które zostaną zapamiętane na długo. Tego, co zrobili ci nowożeńcy, nie da się tak łatwo przebić.

Ślub tej pary został zaplanowany z najwyższą starannością. Mąż i żona dołożyli starań, by wszyscy goście wręcz oniemieli z zachwytu i udało im się osiągnąć ten cel. Gdy panna młoda zniknęła w gęstej mgle, nikt się nie spodziewał, że to dopiero początek niezwykłego show. Natychmiast powyciągali swoje telefony, aby uwiecznić niecodzienny pokaz.

Ślub dał im okazję do popisu

Dla Lindsay i Richie'ego z Nowego Jorku, ślub był doskonałą okazją, by pokazać gościom swój niezwykły talent. Zaczęli niepozornie - wyszli na środek parkietu. Wtedy gęsta mgła spowiła parę, a drobna kobieta niemal całkowicie zniknęła w białych oparach. Gdy dym zaczął się rozwiewać, z głośników popłynęła melodia z kultowego filmu "Dirty Dancing", a młoda para rozpoczęła swój popisowy, pierwszy taniec.

Okazało się, że nowożeńcy idealnie nauczyli się choreografii z finałowej sceny filmu. Odwzorowali taniec niemal identycznie, a zwinne ruchy świadczyły o długich godzinach spędzonych na treningach. Krótka, sięgająca kolan suknia ślubna, odsłoniła nogi kobiety tak, by goście mogli w pełni docenić jej kunszt. Zauroczeni tym, jak dobrze im idzie, weselnicy powyciągali swoje telefony i zaczęli nagrywać. Zapewne większość z nich umierała z ciekawości, czy małżeństwo zdecydowało się wykonanie najtrudniejszego elementu, czyli podnoszenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zapamiętają ten  ślub na długo

Wszyscy z zapartym tchem czekali na kulminacyjny moment. Okazało się, że młoda para postanowiła zaryzykować. Lindsay zaczęła biec ku partnerowi, zrobiła zgrabny wyskok i chwilę później zawisła w powietrzu w tak dobrze znanej wszystkim pozie z rozłożonymi rękami. Następnie zsunęła się prosto w objęcia ukochanego. Oboje byli z siebie bardzo dumni, widać było, jak bardzo się cieszą z wykonanego układu. Potem zaprosili innych gości, by zatańczyli z nimi.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. Małgosia poszła na imprezę i słuch po niej zaginął. 815 dni więzili ją, przywiązaną do łóżka bezustannie bili i gwałcili

Obserwatorzy tańca byli zachwyceni, nagrodzili śmiałków krzykami i brawami. Jedna z osób nagrywających pamiętna chwilę wrzuciła filmik do internetu, gdzie ten zdobywa coraz więcej wyświetleń. Trzeba przyznać, że nowożeńcy świetnie się spisali - nie tylko udało im się zaskoczyć weselników, ale też mają przepiękną pamiątkę ze swojego ślubu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda nie będzie zadowolona. Kwaśniewska oceniła pierwszą damę i dyskretnie wbiła jej szpilę
  2. Urzędnicy obejrzą twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Nawet 10 tysięcy złotych "na głowę" dla seniorów. Kilkadziesiąt tysięcy Polaków może dostać ogromne pieniądze
  4. Używasz mięsa z kurczaka do gotowania rosołu? Mistrzowie kuchni wskazują, gdzie popełniasz najbardziej karygodny błąd
  5. Samochód przejechał mamę na oczach małego dziecka. Reakcja jej synka uchwycona na wideo porusza najtwardsze serca

źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News