Pan młody chciał zażartować z wybranki i powiedział "NIE". Nie mógł przewidzieć, jak tragicznie się to skończy

Pan młody chciał zażartować z wybranki i powiedział "NIE". Nie mógł przewidzieć, jak tragicznie się to skończy Źródło: Pixabay / StockSnap

Ślub tej rosyjskiej pary nie należał do wesołych. Niecodzienny żart pana młodego skończył się dramatycznie. Wszyscy goście na długo zapamiętają tę ceremonię.

Ślub tej rosyjskiej pary miał być bardzo skromny i spokojny. Niecodzienny żart pana młodego rozpętał prawdziwe piekło. Narzeczona mężczyzny była załamana, ich małżeństwo stanęło pod dużym znakiem zapytania. Tę ceremonię wszyscy goście zapamiętają na długo.

Ślub w urzędzie stanu cywilnego zamienił się w piekło

Valery i Elena poznali się w szkole. Po wielu latach ich przyjaźń przerodziła się w miłość. Znali się doskonale i kobieta zdawała sobie sprawę, jak dziwne poczucie humoru posiada jej wybranek. Nieraz wstydziła się za chłopaka i jego niestosowne żarty. Mimo wszystko postanowiła wyjść za niego i w końcu nastał dzień ich ślubu. Zaplanowali skromną uroczystość w urzędzie stanu cywilnego. Przyjaciel uszył pannie młodej suknię ślubną, rodzice kupili obrączki, a przyjęcie urządzono tylko dla najbliższych osób. Na początku nikt nie podejrzewał, że spokojna ceremonia może potoczyć się tak dramatycznie.

Kiedy para młoda stanęła w sali z urzędniczką, wszyscy czekali na słowa przysięgi. Gdy tylko kobieta zapytała Valery'ego czy chce poślubić pannę młodą, ten postanowił sobie pożartować. Najpierw milczał, a później uśmiechnięty zaskakująco jej odpowiedział.

- No cóż, a Ty jak myślisz? - zapytał chłopak urzędniczkę.

Panna młoda bardzo się zdenerwowała i spojrzała z wyrzutem w kierunku swojego wybranka. Ten jednak postanowił kontynuować dowcip. Urzędniczka powtórzyła pytanie, a odpowiedź chłopaka zaskoczyła wszystkich zgromadzonych.

Być może, nie chcę - oznajmił.

Ślub wisiał na włosku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopak myślał, że to oczywiste żarty. Urzędniczka jednak nie zrozumiała jego poczucia humoru i ogłosiła, że w takim razie zgodnie z ustawodawstwem Federacji Rosyjskiej, małżeństwo nie może zostać zawarte, po czym wyszła z sali. Elena ze złości na narzeczonego rozpłakała się, a goście nie wiedzieli, co się dzieje. Pomimo tłumaczeń i próśb pana młodego, urzędniczka nie chciała wrócić i dokończyć ceremonii. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył
2. Dostała wylewu, kilka dni później już nie żyła. Bracia alkoholicy zrobili mu piekło, ale do akcji wkroczyła Katarzyna Dowbor

Sytuację uratował szef urzędu, który po gorączkowych namowach gości i państwa młodych, zgodził się wydać akt ślubu. Ostatecznie Elena i Valery mogli podpisać dokumenty i zawrzeć małżeństwo. Pan młody za to zapewne na zawsze zapamięta, że żarty czasem trzeba odłożyć na później.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy pomysł na emeryturę. Bez limitu lat nie dostaniesz ANI GROSZA
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Tomek odciął żonie piersi, nos i uszy. Niewyobrażalny koszmar, w którym życie straciło 5 osób
  4. Ostatnie chwile Kory przed śmiercią. Siostra gwiazdy w przejmujących słowach opisuje te tragiczne dni
  5. Ich nowo narodzony syn zmarł. Po 4 dniach odebrali telefon, po którym ich życie już nigdy nie będzie takie samo

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News